Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok valami jó fantasy...

Ajánlanátok valami jó fantasy könyveket?

Figyelt kérdés

Valami izgalmas ,magával ragadó könyvet.

Lehet jó durva , véres :D

Pl nagyon tetszett Brent Weeks Éjangyal trilógiája.


2013. ápr. 17. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Jonathan Stroud - Bartimaeus trilógia
2013. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a Cherubion könyvkiadó könyveit pl:Káosz sorozat:Káosz Papja,Vérkáosz,Káosz és Rend,Káosz Démonai stb..,Az Éj Trilógiája,A Hajnal Trilógiája,Az Aranyváros Legendája,Az Aranyváros Ostroma,Orkháború I-II.

És még rengeteg ezekhez kapcsolódó antológia pl:Izzó Parázs,Rothadás,Köderdő,A Szellemlátó stb..ezek önmagukban is élvezhető olvasmányok de mélyebb bepillantást engednek Worluk világán élő mindennapokba.

Nem utolsó sorban a zseniális írók.

John Caldwell

Benjamin Rascal

Raoul Reiner

Colin J. Fayard

és még sokan mások.

Ezekben a fantasy regényekben van brutalitás,a fröccsenő agyvelőn át,a láncos buzogány tüskéin lógó szemgolyóig,a leszakadt végtagokat,és a kiömlő beleket már nem is említem.

Jó szórakozást hozzá.

2013. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mágiát elfelejtettem említeni,ami szerves része az előbb felsorolt remek műveknek.Nekem eddig,37db könyvet sikerült begyűjtenem,eme zseniális íróktól,és mindegyiket többször elolvastam annyira magával ragadók az írásaik.Csak ajánlani tudom,ha elkezded olvasni,nem fogod tudni abbahagyni,ezt garantálom.Utána megőrülsz,hogy olvashasd a következőt,"Worluk"világa ilyen,ha egyszer már ott vagy,akkor nem ereszt el többé.
2013. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Keselyüstök ***** válasza:

David Gemmell könyvei

Dragonlance krónikák

Terry Goodkind - Az igazság kardja (magyarul több mint 30 könyvből álló sorozat)

2013. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Darren Shan: A vézna hóhér

The Saga of Darren Shan (magyarul D. S. regényes története a sorozat címe)

Darren Shan: Város-trilógia (A holtak vonulása, A pokol pereme, A kígyók városa)

Ezek mind durvák, véresek, és KEGYETLENÜL jók. :) A borítójuk ne tévesszen meg, nagyon bénák, közük sincs magukhoz a történetekhez.

2013. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
George R. R. Martin: A tűz és jég dala
2013. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!