Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek melyik a kedvenc idézete...

Kinek melyik a kedvenc idézete az szjg 8-ból? (Vagy akár a többi kötetéből :3 )

Figyelt kérdés

nekem ez: Azt mondják,az idő múlásával az érzelmek kezdenek kihűlni.Érdekes.Valahogy én nem így élem meg.Az én érzelmeim nemhogy hűlnének,de konkrétan lángolnak


nektek?(:


2013. ápr. 19. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nem tudom miért, de ez: "Ha azt hiszed, hogy hiányozni fogsz, nagyon is tévedsz! Talán emeld fel a telefont, és nem szakad meg a kapcsolat, én meg talán felveszem." Kinga mindig a kedvencem volt, de ezzel hatalmas pontszámot kapott tőlem. :) De ez is jó: (SZJG 2)

- Na jó, most komolyan. Te kit választanál, Pete Wentz vagy Robert Pattinson?

- Hát - húztam meg a cipőfűzőm, és tanácstalanul megcsóváltam a fejem. - Muszáj?

- Aha - bólogatott Virág. (...)

- Pete Wentz nekem nem igazán tetszik. Pattinsonnak meg fura a haja - töprengtem.

- De ha itt állnának előtted, és azt mondanák, válassz, mit felelnél? - kérdezte Virág.

- Ha itt állnának előttem, megkérdezném, mégis mit keresnek a lányöltözőben.

2013. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!