Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sara Fawkes Amit csak ő akar...

Handuc kérdése:

Sara Fawkes Amit csak ő akar c. könyv folytatásának van már magyar fordítása? És ha igen elküldené valaki?

Figyelt kérdés
pl. rajongói fordítás

2013. ápr. 24. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs meg de eltudnád mondani, hogy miről szól a könyv?

Mert senki nem ír viissza de szeretném megvenni..

2013. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, naggyából annyi h van a főszereplő GAZDAG pali aki felveszi "aszisztensnek" a főszereplő lányt és elviszi Párizsba egy üzleti útra, de balul sül el a dolog, mert megmérgezik őket. A csaj kórházba kerül és innentől fogva a csávó mindent megtesz a védelméért. Közben kiderül h a palinak van egy bátyja aki fegyvercsempész és mindenáron keresztbe akar tenni az öccsének, (de nem azzal h megöli). (a pali meg régen mesterlövész volt)

A könyv végén van egy ratatatabumm jelenet, me egy elrablós is, majd végül úgy lesz vége h a csaj beismeri a palinak h szereti aki ezt rosszul fogadja és otthagyja. A csaj bánatában haza akar menni, de az időközben kissé megjavult bátyj otterem és felajánlja neki h segít neki "erősebbé" vállni h ne legyn ilyen nyámnyila.....kb ennyi xD

2013. ápr. 29. 14:50
 3/3 anonim válasza:

Engem is erdekelne a folytatás

Akar rajongói fordítás -formájában akar kiadó által mist már 5 konyv is van nem értem miért nem adjak ki magyarul is a könyveket

2018. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!