Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlatok...

Milyen könyvet ajánlatok 11/L-nek?

Figyelt kérdés
11/L

2013. ápr. 29. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Harry Potter.

Szent Johanna Gimi

Fiúk kizárva sorozat

Psszt...a mi titkunk sorozat.

Így hogy nem tudom mit szeretsz 1 kicsit nehéz

De az Alexandra könyvesboltban egy csomó könyv van :)

2013. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jules Verne: Kétévi vakáció


A Szent Johanna Gimi még nem neked való.

2013. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kb. én is azt ajánlom, mint az első válaszoló, Böszörményi Gyula könyveivel megtoldva. Amúgy, ha szereted a romantikus-misztikus sorozatokat, akkor nézz fel a Könyvmolyképző Kiadó honlapjára. Ha viszont mindenevő vagy (mint én), inkább a bookline-t ajánlanám.

Itt vannak a honlapok:


bookline: [link] (Itt a bal oldalon keresd meg a 'Gyermek- és ifjúsági ' részt, ott pedig kiválaszthatod, hogy kortárs vagy klasszikus írók műveit szeretnéd-e nézni.)


Könyvmolyképző Márkabolt: [link]



Jó keresgélést, kellemes olvasást! :)

2013. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát a Szent Johanna Gimi-t csak akkor olvasd,ha elég érett vagy 11 évesnek.(Szerintem várj vele 1-2 évet,mert nem biztos,hogy áttudod élni azokat a pillanatokat úgy ahogy kéne,mert még nem volt vagy csak szimplán nem gondoltál/gondolkoztál/láttál/éreztél/voltál ilyen helyzetekben. Viszont vannak az első csók könyvek amiket én is olvastam és nagyon szerettem,bár régebben olvastam őket és akkor amikor még kisebb voltam kb. én is 11 éves lehettem. Tehát Első Csók könyvből van három(jelenleg) amiket nem egy hanem több szerző írt kötetenként és nem kapcsolódnak egymáshoz a történetek csak szimplán annyira,hogy a történet egy szálon fut mégpedig meglepő módon az első szerelemről és az első csókról. Az első: Rachel Hawthorne- Bizalomjáték.( [link]

A második: Stephie Davis- Szerelem több szólamra(szerintem ez a legjobb,de te majd eldöntöd)( [link]

A harmadik: Jenny Collins- Szeretni kutyulásig

( [link]

Remélem tetszeni fognak a könyvek. Ha elolvastad őket és van kedved akkor írhatsz privibe, hogy milyen volt,mi tetszett belőle a legjobban.De csak ha gondolod,nem muszáj. Jó olvasást!!! :) :) :)

2013. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi évesen a Fairy Oak volt a nagy kedvencem Elisabetta Gnone-tól. Eredetileg három részes (trilógia), de még van négy rész, amiből még egy nem jelent meg magyarul.

Bár a szerzőjük ugyanaz, nem hasonlít a Wings-re szerintem, mert sokkal jobb.:))


Még néhány:

- Elena Kedros: Olimposz lányai

- Prunella Bat: Milla és Sugar

- Philip Pullman: Az Úr Sötét Anyagai trilógia

- C. S. Lewis: Narnia Krónikái


Ha szereted a lovakat:

- Terri Farley: Vágtázó Fantom

- Jenny Oldfield: Félhold farm

2013. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bianka<33 ***** válasza:

Mindenképp ifjúsági könyveket olvass!

-L.L.-Szent Johanna Gimi (én is olvastam,igazi rajongója vagyok,ha érdekel a téma elküldhetem az első 5 részt!)

-Sarah Dessen-Figyelj rám! (Olvastam eztis, és imádom. Dessen nagyon jó könyveket ir!)

Ha érettebb vagy akkor ajánlom Dessen "egy felejthetetlen év" c. könyvét is.

Ha szereted az ilyen fantasy könyveket akkor ajánlanám még Rachel Vinchent Sikoltók sorozatát is. Magyarországon eddig csak két része van, de anyúgy 8 kötet fog megjelenni.

Remélem segítettem!

2013. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz a ötleteket. Az SZJG-t már olvastam.
2013. ápr. 30. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Harry Potter, Egy Ropi Naplója, Egy Zizi Naplója
2013. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Cathy Hopkins: Cinnamon Girl sorozata nekem nagy kedvencem. pedig már 14 vagyok. :D

Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója

Ally Carter: Ha megtudnád, hogy szeretlek, meg kellene öljelek, és a második része: Görbüljek meg, ha igazat mondok

[link] keresgélj itt! 3000 Ft-os könyveket 700-800 Ft-ért adnak. Én is innen szoktam rendelni. :)

2013. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!