Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lesz Harry, Hermione és...

Mi lesz Harry, Hermione és Ron munkája a Roxfortos éveik után? Akiről nem derül ki, annak milyen életet képzeltek?

Figyelt kérdés

Úgy emlékszem, hogy az írónő azt mondta egy interjúban, hogy Hermione visszamegy és befejezi az iskolát, meg hogy annak ellenére, hogy mindig bírálja a Minisztériumot, mégis ott köt ki végül.

Ugyanígy van egy halvány emlékem arról hogy Harry hamar a minisztériumi aurorok vezetője lesz...de már nem tudom hogy mi 'hiteles' info, és mi az, amit csak itt-ott hallottam, vagy fanfic-ekben olvastam.



2013. máj. 13. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hermione befejezi a hetedik évet a Roxfortban, s jó ideig a manók jogaiért harcol. Később Varázsbűn - üldözési (javítsatok ki, ha nem így kell írni)főosztályra kerül. A férje Ron, két gyerekük Rose és Hugo-

Harry nem fejezi be az iskolát, hanem a Minisztériumban lesz auror. Csak később választják meg főparancsnoknak. Felesége Ginny (aki híres kviddics játékos lesz, mikor pedig visszavonul, a Reggeli Próféta egyik főszakértője lesz), gyermekeik James-Sirius, Albus-Perselus és Lily-Luna.

Ron sem fejezi be a hetedik évet, ő is auror lesz. De aztán később felmond, és beáll George-hoz Weasley Varázsvicc Vállalatba. Felesége Hermione, gyermekeik Rose és Hugo.


Remélem, segítettem! (Ha valakire még kíváncsi vagy, szívesen megírom.)

2013. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszönöm, igen, sokat segítettél! :)

ami még eszembe jutott a HP könyvekkel kapcsolatban: (bár elég off) hogy ugye a Roxfortba elméletileg az összes nagy-britanniai diák kerül (leszámítva azokat, akik külföldi iskolába mennek, vagy otthon tanulnak, de nem hinném hogy ők olyan sokan vannak) akkor viszont hol az a rengeteg gyerek? vagy mi csak azokat látjuk, akik a történet szempontjából fontosak? És a kviblik elég ritkák, "sárvérű" viszont annál több van, tehát logikus lenne, hogy egyre több varázsló legyen, nem?

(hú, elnézést a hosszadalmas leírásért) :D

2013. máj. 13. 17:30
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
a könyvekből nem derül ki egyértelműen, hogy mi lesz a munkájuk, csak a gyermekeik nevét tudjuk meg.
2013. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hello, első vagyok. Második válaszolónak írom, hogy valóban, a könyvből nem derül ki a többi, viszont az írónő a honlapján, különböző interjúkban (a wikipédiában is benn van) említette, hogy ez meg ez történt xy-nal. A Kérdezőnek: Az írónő egyszer azt nyilatkozta, hogy neki Harry egész évfolyama le van írva, névvel, haj - illetve szemszínnel. Persze nem mindenki lett említve, de azt mondja, kellett ez neki. Amúgy itt az összes diák, akiket említettek a könyvben: [link]


Aztán meg a suliban talán úgy 900-an lehettek (ez csak tipp).

2013. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Bár nem én kérdeztem de jól jött :)
2013. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
azta, köszi a linket!
2013. máj. 13. 23:00
 7/15 anonim ***** válasza:
A létszámmal mindig is bajok voltak, Rowling mondta is, hogy nem jó matekos.:) Elméletileg ezren vannak, ezt egy kviddics-meccs alkalmával említi, viszont 40-en vannak csak egy évfolyamon és 7 évfolyam van. Ha tényleg ilyen kevesen lennének, már kihaltak volna a varázslók.:D
2013. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ha Harry nem ment vissz a Roxfortba, akkor hogy lett auror? Protekcióval? Mert ő harcolt Voldemort ellen?
2013. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szükség törvényt bont alapon, a harc után az aurorok jelentős része halott volt vagy Voldi híve, szóval kellett az ember.
2013. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek: Örülök, hogy segítettem! :-)

Az utolsó válaszadónak: Ezen már én is gondolkodtam, és erre jutottam: Ugye Harryvel némelyek már kisebb korában is kivételeztek, merthogy ő a "Kiválasztott". Szerintem így nem nehéz némi protekciót szerezni. Meg aztán szerintem az a minimum, hogy legyen egy jó kis állása azoknak, akik legyőzték Voldemortot, azt, aki már nagyon régóta rettegésben tartotta az embereket. Ezután már senki sem kételkedett Harry és Ron (mert ugye ők lettek aurorok) képességeiben. De ha jól emlékszem, valamiféle tanfolyamot azért el kellett végezniük (vagy vizsgát? nem emlékszem).

2013. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!