Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lesz Harry, Hermione és...

Mi lesz Harry, Hermione és Ron munkája a Roxfortos éveik után? Akiről nem derül ki, annak milyen életet képzeltek?

Figyelt kérdés

Úgy emlékszem, hogy az írónő azt mondta egy interjúban, hogy Hermione visszamegy és befejezi az iskolát, meg hogy annak ellenére, hogy mindig bírálja a Minisztériumot, mégis ott köt ki végül.

Ugyanígy van egy halvány emlékem arról hogy Harry hamar a minisztériumi aurorok vezetője lesz...de már nem tudom hogy mi 'hiteles' info, és mi az, amit csak itt-ott hallottam, vagy fanfic-ekben olvastam.



2013. máj. 13. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
* Ja, és első válaszoló voltam.
2013. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Keitha ***** válasza:
Vannak diákok még a többi országban is, a roxfortban sem mindenki brit, pl. vannak franciák, meg Amerikaiak, meg mittomén. Meg vannak a muglik meg a kviblik, meg a többi akik ugye nem járnak iskolába, és azok az iskolák, amit megemlítenek: A Drumstang és a Beabatunx (asszem így írják őket, de ezt sosem tudtam rendesen :)) Még oda is járnak gyerekek
2013. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És ez hogy jön ide?
2013. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a 8. könyvben kiderül, hogy hermione mágiaügyi miniszter lesz, harry pedig ha jól emlékszem a varázsbűn ügyi főosztály vezetője.
2016. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hermioe mágiaügyi miniszter, harry auror lesz.
2016. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!