Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjgerek! SPOILER! Gondoltátok...

Ayameminto kérdése:

Szjgerek! SPOILER! Gondoltátok volna, hogy Ricsi Borrel rokona?

Figyelt kérdés
Nekem eszembe se jutott...

2013. máj. 18. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már majdnem az elejétől sejtettem. Egyértelmű volt. Szerintem:)
2013. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondoltam volna... Bár Máday utal rá még valamelyik részben, hogy:

-Már rég kirúgtalak volna ha...

Én akkoriban nem tulajdonítottam neki akkora szerepet... Mosz már értem az összefüggéseket.

2013. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jutott volna eszembe :O :D
2013. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bianka<33 ***** válasza:
Én tudtam :D
2013. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én inkább arra gondoltam, hogy Máday a rokona az előbb említett idézetből..:D
2013. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hooligirl98 ***** válasza:
Sejteni lehetett, hogy valami rokoni kapcsolatban van valakivel a suliban dolgozók közül..:) Bár ez nekem is csak most esett le amikor másodszorra olvastam az egész sorozatot..:) Pl. Amikor asszem a rockerek bezárkóznak a terembe és be akarják rúgni a többiek de Ricsi mondja hogy nyáron kicserélték az ajtókat és amikor kérdezik a többiek hogy ezt honnan tudja eléggé átlátszó választ ad: 'Erre deszkáztam nyáron, benéztem.' Meg amikor a tűzriadó van talán a hatodik részben és Ricsi szól Reninek, hogy ne pakoljon elő etikára. Érdekes hogy ő tudta hogy mi lesz..:)) Meg persze nem véletlen lehetett neki pc-je meg tetkója amikor azt a házirend tiltja..:)
2013. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokmindent csak második vagy harmadik olvasásra vettem észre, ahogyan ezt is. A tűzriadós nekem is feltűnt, de azon kívűl nagyon meglepett.
2022. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!