Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok izgalmas, titokzatos...

Tudnátok izgalmas, titokzatos könyveket, ami leköti az embert?

Figyelt kérdés
Régóta keresek titokzatos, izgalmas könyveket, de nem tudom hogy melyik igazán jó, ami leköti az ember figyelmét, és le se lehet tenni...Most olvasom a Harry Potter könyveket, hasonlóan titokzatos, izgalmas, természet feletti könyveket keresnék!Az a lényeg, hogy lehessen gondolkodni, hogy vajon ki lehetett ez, miért csinálta(?) stb.!

#könyv #titokzatos könyvek #titokzatos és izgalmas könyvek #gondolkodtató könyvek #természetfeletti könyvek
2013. máj. 19. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Iron king,Iron daughter,Az útvesztő(nem SzJG),Fábián Janka könyvek....stb:D
2013. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem misztikus,amiket ajánlottam volna már írtak. Azt írtad,hogy olyan könyvek is jöhetnek,amiken lehet gondolkodni. Erre tökéletes Dean R. Kontztól a Rettegés. Ha felvázolnám a történetet,akkor már el is mondanék mindent ,mert egyszerű rájönni , hogy ki az úgynevezett Hentes(a gyilkos a könyvben),ezért inkább leírom azt , ami a hátulján található(miután elolvastad érthető lesz minden). Én nekem ez alapján tetszett meg.

NE NÉZZ LE,mert csapdába kerültél. Egy gyönyörű , rémült nő társaságában.Egy elhagyatott felhőkarcoló negyvenkettedik emeletén. Nyomodban a pszihopata gyilkos,akit Hentesnek becéznek.

NE NÉZZ LE,mert valamikor hegymászó voltál ugyan,de egy hatalmas esés óta beteg az egyik lábad és különben is rettegsz a magasságtól.

NE NÉZZ LE,mert a Hentes már lemészárolta a biztonsági őröket és kikapcsolta a lifteket.A lépcsőházakat megfigyelés alatt tartja és csak egyetllen út maradt számotokra.

NE NÉZZ LE,mert iszonyatos mélység bámul vissza rád.

Remélem tetszeni fog.

2013. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!