Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Téged érdekelne ez a könyv?...

Téged érdekelne ez a könyv? Elolvasnád?

Figyelt kérdés

a saját életemről szeretnék írni. Apa emberszámba sem vesz, anya kb lesz*r. sokat csalódtam fiúkban is, és kiismertem őket. elhatároztam hogy felállok és helyre teszem az életem. szeretnék ezzel segíteni a házas nőknek is hogy ne féljenek elvállni ha pl. üti őket a férjük, a tiniknek hogy merjenek önmaguk lenni és mindenkinek hogy soha sem késő, és lehetünk azok akik lenni szeretnék, soha ne adjuk fel. EZ lenne röviden.. Bár mondjuk anyuék tuti megsértődnének, de talán észheztérnének. Téged érdekelne ez a könyv?

17/L


2013. máj. 20. 15:21
 1/6 anonim válasza:
Nehéz manapság eladni egy könyvet....17 évesen meg nehéz megírni. Gondold át, hogy tényleg van-e elegendő élettapasztalatod és írói tehetséged. Amúgy meg először csak magadnak írj. Ha jólesik, hogy kiírhatod magadból a problémáidat, akkor folytasd.
2013. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ebből akarok megélni, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez alap sztorinak jó lenne -e
2013. máj. 20. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez te még fiatal vagy, és ne feledd, akik önéletrajzot írnak, számtalan borzalmasabb vagy érdekesebb kalanddal büszkélkedhetnek. Ezt még gondold át, inkább később kezdj bele.
2013. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Elhiszem, hogy nagyon nehéznek érzed az életedet, hiszen mindenki a saját problémáit érzi a legsúlyosabbaknak. De egy kívülálló szemével ez akkor is csak egy átlagos tini átlagos, vagy az átlagnál talán egy kicsit rosszabb élete lenne, és mint ilyen, nem túl sok mindenkit érdekelne. (Egy pár tini biztos elolvasná.)

2013. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akik kételkednek benned azoknak üzenem: én mindössze 13 éves vagyok és magamnak írogatok, értelemeset! És egy magyar példa; Leiner Laura is írt már ilyen korában.
2014. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár igaz, a történet nem olyan.. Talán pár ember elolvasná, akinek ilyesféle gondja akad. 13/l Előző
2014. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!