Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vampirnaplok konyv 16-os....

A Vampirnaplok konyv 16-os. Az egyik baratnom azt mondta hogy a film 18-as. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
a könyv nem tom, hogy hámyas, de mivel a vp gondozásában jelnt meg ezért nem hiszem, hogy a korhatár számít valamit. a twilighton is kint volt a 16-os karika (ha jól emlékszem) mégsem volt benne semmi olyan, ami ezt indokolta volna. a vámpírnaplókból pedig sorozat van nem film, azt hiszem itthon 14es vagy 16os karikával futott de ebben nem vagyok biztos, vannnak benne véresebb helenetek meg szex, de egy 14 éves gyerek már simán megtud ezekkkel a részekkel birkózni szerintem.
2013. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* (ez lemaradt bocsi) , mert nem olyan durvák, mint mondjuk a true bloodban.
2013. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FannaL ***** válasza:
Én 13 éves voltam mikor elkezdtem. :) Igen. a második évad fele már 18-as volt az 1 évad meg 16 os-meg a 2.évad első fele. (14-es karika meg nem volt rajta soha). Amerikába "13-as karika" van rajta, de ott nem karika van, hanem egy szó, csak most nem jut eszembe, hogy mit szoktak rá kiírni de az annyit jelent náluk, hoyg 13 éves felügyelet mellett.
2013. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kint AP lehet ráírva, vagyis "Adult Permission", ez magyarul annyit tesz: "Szülői engedély". Itthon is láttam valamelyik csatornán ilyen jelzést, talán a Comedy-n.
2013. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!