Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol van a leinerlaura.hu-n a...

Hol van a leinerlaura.hu-n a Cortez illat?

Figyelt kérdés

Laura azt mondta a tegnap esti ustream-on hogy fenn van a hivatalos oldalán de én nem találom

Valaki belinkelné



#SzJG #Cortez illat
2013. máj. 25. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Farenheit, asszem ez az illata.
2013. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:D
2013. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A www.leinerlaura.hu oldalon van fent azt hiszem ott ahova az van oda írva,hogy GYIK és ott is arra menj rá amelyik a szent johannás és ott van az alján,hogy Dior-Fahrenheit. :)

Csak az a baj,hogy egyik drogériában sem találom,hogy esetleg megszagolhassam. :( Ha esetleg valahol megtalálod(drogériában) légyszi írj privátba nekem,hogy hol találhatom meg azt a boltot! Köszi!

2013. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
még szép hogy nem találod, mert ez a parfüm legkisebb kiszerelésben is 12 000 Ft, szóval csak akkor tudom meg, milyen a Cortez illat, ha megnyerem az ötöst :-) Muhahahaha?
2013. máj. 26. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehet hogy 12.000 Ft.,sőt tudom,hogy annyi,de gondolj csak bele abba,hogy vannak sokkal drágább parfümök is amik viszont kaphatók szinte bármelyik drogériában úgy,hogy csak ezért kérdeztem,de ha nem tudtad megmondani akkor ok.
2013. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kár, szerintem Laura azért ezt válsztotta, mert tudta, hogy akkor az összes szjg-ről nyáladzó tini (köztük én is :-) ) menne szagolgatni, és az eladók meg nem értenék mi ez a nagy felhajtás

Van benne logika, de azért szívesen szagolgatnám néha, ha rossz kedvem van.

vagy szerzek egy Ramones pólót, befújom, és azt használom kispárnahuzatnak. Muhahahahaha!!! :-)

2013. máj. 26. 22:20
 7/8 anonim válasza:
apunak van dior parfümje,ugyan olyan mint Corteznek:) mindig azt szagolgatom...:P
2013. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az egyik barátnőm megtalálta a cortez-illatot a Rossmannban és ott nem muszáj megvenni elég a termékminta.
2018. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!