Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyv ami horror/thrille...

Olyan könyv ami horror/thriller/pszochothriller, és NE legyenek benne misztikus lények/helyek?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amiben nincsenek szerelmi szálak (legalábbis nagyon minimálisan de nem muszáj ), ne legyenek benne démonok, vérfarkasok vámpírok meg főleg... max szellem.. de lehetnek benne megbolondult emberek, paranormális jelenségek nyugodtan lehet véres, öldökölős.. olyan legyen ami a való életben is megtörténhet, amit el lehet hinni, és elolvasása után beleborzongjon az ember.

Nekem filmben kedvencem a köpök a sírodra c. film, valami ilyesmire gondolok csak könyvben.


18/L



2013. máj. 25. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben egy szellem van, nem is biztos, hogy az elvárásaidnak megfelel. Bad girls don't die. Nem olvastam, de szerintem thriller. Egy trilógia, de csak angolul van.
2013. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok angolul. Találtam párat ami megfogott pl: Stephen K. -Cujo, Az, Coben- Az erdő, Jack Ketchum- A szomszéd lány. Érdemes valamelyiket megvenni? További ötletek?
2013. máj. 26. 10:26
 3/6 A kérdező kommentje:
vagy ezek? : Brenna Yovanoff: Az elcserélt ,Brunonia Barry: A csipkeolvasó, Samanta Schweblin: A madárevő
2013. máj. 26. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pierre Lemaitre: Téboly nekem nagyon tetszett 1 nap alatt kiolvastam :) elgondolkodtató hogy ez tényleg megeshet :)
2013. júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!