Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtok valamilyen fajta könyvet?

Anonymus :D kérdése:

Írtok valamilyen fajta könyvet?

Figyelt kérdés
Régeben én is írtam regényeket. Érdekel, hogy mások milyen stílusban gondolkoznak, mit fűznek bele egyes történetekbe. Ha ti is írtok valamit, nagyon szívesen elolvasnám. Előre is köszönöm!
2013. máj. 27. 20:30
 1/9 A kérdező kommentje:

Elérhetőségeim:


- Facebook: Szobi Csenge

- Email: csenge.szobi@gmail.com

- Skype: Teljes és Skype név egyaránt: Szobi Csenge

2013. máj. 27. 20:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Krimit és kalandregényt írok, humorosat, egy kevéske szerelmi szállal. De nem osztom meg senkivel, mert ahhoz túlságosan féltem. Meg szerintem nem is vagyunk egy korosztály, úgyhogy nem biztos, hogy értékelnéd.
2013. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Régebben próbálkoztam, de akkor még nagyon fiatal voltam és hát elég rosszul sikerültek azok a történetek és feladtam. :) Azóta sokat olvastam, utána is néztem egy-két dolognak és most van is egy ötletem, amit lehet, hogy papírra vetek.
2013. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek írni, legfőképpen azt a részét, amikor kitalálom a történetet, s még apróságokat, néhány dolgot igazgatok rajta. A fogalmazás része pedig számomra szintén nagyon szórakoztató, ugyanis imádom szerkesztgetni a mondatokat, felújítani egy-két részt. (A környezetem szerint jól írok, de ezt csak akkor hittem el teljesen, mikor már a magyartanárom adott egy írásomért ötöst is. :)) Amúgy mind olvasásban és írásban is a fantasy téma a kedvencem, ebben érzem otthon magam. Általában E/3-ban írok, múlt időben, nekem így "kényelmes". :D

Általában olyan történeteket írok, amik '90 előtt játszódnak, mivel a sok elektronikai kütyü között nem tudok igazán eligazodni, így jobb, ha olyan korban írom, amikor még nem voltak olyan telefonok, amik okosabbak, mint mi. :)

Amúgy te miről írsz? Milyen időben, személyben?

2013. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Domo-chan válasza:

Én épp most írok egyet már 3. neki futásra XD először azt hiszem 10 évesen próbálkoztam (olyan szinten is volt) "komolyabb" könyvel de előtte már rajzoltam meg írtam mese könyvet olyan 8 évesen.(azt adtam a mamámnak karácsonyra :3)

Amivel most próbálkozom az egy scifi jellegű valami lesz többszörös szerelmi "3szöggel" ha lehet így nevezni. Egy jövőbeli világról szól ahol a kontinensek újra összeállnak ahogy 800 000 000 évvel ezelőtt szétváltak és újra létre jött egy szuper kontinens mint a Rodinia.(persze ez pár ezer évvel játszódik a jövőben, és majd megfogalmazom hogy pontosan hogy történhetett ez újra meg) Így az emberek egy idő után egy nyelvet kezdtek el beszélni (persze hosszúúúú idő után ez is meg lesz rendesen fogalmazva). Ez a kontinens három zónára oszlott és létrejött jött egy szövetség ami védelmezi a három zóna összes lakóját. De erre az időszakra már az emberiség is három kategóriába esett...itt van hogy miről van szó NAGYON vázlatosan ábrázolva... [link]

elég ciki de ezt tudtam összehozni paintolsai hiányában xD

khm...nos...a szervezet nevét sőt a kontinens és a körülötte lévő víz nevét sem találtam ki (mivel össze függő víz lett szerencsétlenből miattam arra gondoltam hogy adhatnék neki egy nevet) Nos a szereplőkről még nem igen beszéltem, főszereplő egy alig 15 éves lány aki éli a minden napi életét a szegény-visszafogott határon (ő a legbelső zónában él de a képen jelölt "zöld" zónában tanul és dolgozik hogy eltartsa magát és az iszákos nagybátyát. Eléggé megkomolyodott, karót nyelt lánynak ismerik az osztálytársai (nem igen barátkoznak vele, mert ő egy "senki" ezt kifejtem jobban a könyv kezdeményben(pfhuuu de pipa tudok lenni azokra az emberekre akiket én találtam ki xD de nem lehet azt mondani hogy nem adom át magam teljesen az írásnak -W- )) Addig amíg nem találkozott a főszereplő sráccal azt hitte hogy az ő élete van teljesen de aztán rájön hogy vannak rosszabb sorban élők is. Ezt a lány felkeresi a szervezet, mert rendelkezik azzal az erővel ami az "Alice" ranghoz szükséges. (most elméletileg a cím:"Fedőneve:

Alice" ezt még azelőtt találtam ki hogy elkezdtem volna írni úgyhogy ha a történettel nem tudok kezdeni valamit valószínűleg megváltoztatom másra :c ) Nos ha érdekel valakit vagy van ötleteket a nevekkel kapcsolatban keressetek fel :) [link]

2013. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Domo-chan válasza:
juj az a 3 zóna ügy elég fura szerintem azt átdolgozom mert most jutott eszembe hogy elég nagy távolságról lenne szó xd
2013. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem majd még érkeznek történetek. Én E/1 személyben szoktam regényt írni, bár egy ideje már nem írok, mert még kissé "retardált" szinten írok x) Kedves Utolsó! Nagyon örülnék neki, ha olvashatnám a történetedet, rendkívül érdekesnek ígérkezik :)
2013. jún. 4. 19:27
 8/9 Domo-chan válasza:
köszönöm majd ha kész lesz mindenképp szólok :) Elkezdtem blogot vezetni amikor az egyik éjjel unatkoztam és ott tervezem majd megosztani hogy hol tartok a könyv megírásával. ezen kívül még a nemrég megjelent könyvekről írok majd egy kis "kritika" szerűséget :) [link] ha gondolod nézd majd meg eddig csak két bejegyzés van de ma írom a a harmadikat :)
2013. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15/L és "lányos" ifjúsági regényt írok, ha érdekel, írj privit!
2013. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!