Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az SZJG kalauzt érdemes...

Az SZJG kalauzt érdemes megvenni? Akinek meg van: mik vannak benne pontosan? :O

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem naggyon megéri

Kimaradt jelenetek, Best of jelenetek, jelenetrajzok, részlet Reni 18 oldalas leveléből, soha nem látott adatlapok, szereplőrajzok/mangák, plusz sok-sok infó az SzJG-vel kapcsolatban, ja meg írói elő+utószó

2013. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ja kifelejtettem az elvetett borítóterveket, és kihúzott részeket
2013. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg nem éri meg megvenni. Pedig nagyon vártam,hogy megkapjam,és imádom a Szent Johanna gimit. Ez ugyebár egy könyvről szól,így nem értem,hogy minek van az írónőről benne kérdések,hogy pl. Milyen volt a gyermekkora? Hány évesen kezdett el írni? stb. Tehát szerintem nem kéne hogy az írójáról is szó legyen benne,mert ez nem róla szól,hanem az SzJG-ről. Megtudjuk,hogy mi Reni szüleinek teljes neve,megtudjuk Dave apjának a nevét. Amit amúgy szintén nem értem,hogy ha neki ott van a neve,akkor ennyi erővel Cortez apjának a nevét miért nem tudjuk meg vagy másét. A képek nekem nem igazán tetszenek. Zsolti például alig izmos a képen. Majdnem 100 oldalon keresztül kedvenc jelenetek vannak,amit szintén nem értem,hogy minek van benne,hisz már egyszer legalább olvastuk az összes részt. Amik még benne vannak: top sírós számok,számok+rövid magyarázata,Reni könyveinek címe,Reni szerelmeslevelének egy részlete. Én örültem volna,ha nincs benne,mert én nem így képzeltem el a levelet,ahogy le van írva. Nekem tulajdonképpen csak az tetszik,hogy a szereplők mellet van ilyen bemutatkozás szerűség,hogy mi volt a jelük az oviban,kedvenc szám,film,ruhadarab,kiegészítő,legfontosabb személy az életükben stb. De szerintem a kimaradt jelenetek a legjobbak.


Tehát nekem összességében nem nyerte el a tetszésemet,pedig tényleg nagyon szeretem a könyvsorozatot,és nagyon vártam a megjelenését,de nekem csalódást okozott. De legalább kaptam könyvjelzőt. Tehát a válaszom: Szerintem nem éri meg megvenni,elég egyszer kölcsönkérni és elolvasni,de te tudod.

2013. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nekem meg van, és nagyon szeretem! Szerintem abszolút megéri! Nekem a kedvencem az Előszó, és a "Búcsú az SzJG-től", ezek olyan szépre sikerültek! Bár szebb rajzokat képzeltem el, én úgy gondolom, hogy tényleg nagyon megérte! Aki rajong az SzJG-ért, és szeretne érdekességeket, vagy többet megtudni róla, annak feltétlenül ajánlom!!! :)
2013. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fannus3 válasza:
A rajzokban nagyot csalódtam, és lehetett volna több kimaradt jelenet is benne...
2014. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!