Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvnek nevezik?

Milyen könyvnek nevezik?

Figyelt kérdés
Vannak olyan könyvek, hogy olyasmi mint egy képregény (asszem) és ha olvasod akkor néha dönteni kell mondjuk két dolog között, például hogy merre menjen a hős, és ha döntöttünk akkor írja hogy hanyadik oldalra lapozzunk, és onnan folytassuk. Tudja valaki milyen könyvek ezek?

2013. jún. 1. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
interaktív képregény?
2013. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Nem találok a neten semmi olyasmit róla, ami nekem kell. De lehet az. Köszi a válasz. Netán tudsz egy linket adni egy ilyenről?
2013. jún. 2. 01:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Na csak megleltem. Lapozgatós könyvek-nek nevezik őket. :)
2013. jún. 2. 01:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Linkelni nem tudok és nem is találom azt a könyvet, amire gondolok, de nekünk kiskorunkban volt egy Hófehérkés könyvünk (ha jól emlékszem a Móra kiadó adta ki), ahol pár oldalanként mindig el kellett dönteni, hogy mi legyen az adott szereplővel. Fel volt kínálva 2-3 lehetőség, hogy adott esetben merre menjen tovább a szereplő, válasszon az olvasó. Jó kis könyv volt...
2013. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg is találtam, hogy mely könyvről van szó...remélem maradhat a link, ameddig megnézed:

[link]

Walt Disney – Hófehérke az Elvarázsolt Rengetegben a címe:


Hófehérke nagy bajban van, és csak te mentheted meg a gonosz királynőtől.

Hófehérke az Elvarázsolt Rengetegbe menekült a haragos királynő elől. Egy szép napon eltévedsz, és ott találod magad – az Elvarázsolt Rengetegben. Hirtelen énekszót hallasz – egy ág megroppan mögötted… Mihez kezdesz?

Ha arra vagy kíváncsi, ki énekel, lapozz a 6. oldalra! Ha hátra mersz pillantani, hogy lásd, ki jár mögötted, lapozz a 4. oldalra! És aztán? Minden a te választásodtól függ.


játékkönyv

>

Móra, Budapest, 1990 kiadás

2013. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerek egyet, cigánylabirintus a címe! Érdemes!
2013. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában Ian Livingstone az írója. Nekem kettõ is van. A Gyìkkirály szigete és a Pusztítás maszkja
2014. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!