Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket vásároljak...

Milyen könyveket vásároljak nekik?

Figyelt kérdés

az egész családom szeret olvasni és ezért könyveket szeretnék rendelni nekik. (pl. karácsonyra, meg szülinapra is. és tudom, hogy karácsony éppenséggel nem most van, csak érdeklődni szeretnék)

az egyik nagymamámnak az Egyházzal, vallással kapcsolatos könyveket szeretnék, a másiknak pedig rovásírás, honfoglalás, természettel kapcsolatosat. tudnátok nekem ebben segíteni? olvastatok valami ilyen témájú könyvet amit szerettetek?

illetve anyunak most lesz a szülinapja és neki is szeretnék valami könyvet venni. tippek?? ő különösképpen nincs rákattanva egy témára és kíváncsi lennék, hogy ti már felnőtt fejjel milyen könyveket szerettek (mert pl. nem akarom neki megvenni az Alkonyatot, vagy épp a Forró rabságot, jah és szakácskönyv sem jó, mert nem szeret főzni)

előre is köszönöm ha segítetek!



2013. jún. 7. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél könyvutalványt.

Vagy menj be egy könyvesboltba és nézelődj, határtalan a választék.

2013. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyukád mennyi idős, és milyen? Pl. mi a foglalkozása, hobbija?

A másik két témához nem igazán van ötletem.

2013. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
anyu 44 éves és boltvezetőként dolgozik.... hobbija igazából nincs semmi. itthon folyton pakolászik és takarít. bár a kertet szereti. sokat van kint, meg a virágokkal is szeret bíbelődni
2013. jún. 7. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!