Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek kicsoda vagy...

Szerintetek kicsoda vagy micsoda Bombadil Toma?

Figyelt kérdés
Több elmélet létezik, hogy ki is lehet Bombadil Toma, egyesek szerint maga Eru Ilúvatar vagy az Öreg Erdő megtestesítője, esetleg Középföldéé. Ti melyik elméletet fogadjátok el leginkább?

2013. jún. 8. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vala, és bocs. Nem szoltam :D
2013. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elvböl nem lehet vala közèpföldèn nincsenek valák csak maiák ezèrt inkább maia mint barna radagast
2015. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én olyan teóriát olvastam és személy szerint ezt tartom valószínűnek, hogy Toma az ainuk zenéjének a megtestesült szelleme. Állítása szerint előbb volt már a földön mint maga Melkor és sehogy máshogy nem tudta megelőzni őt minthogy ő maga a zenének a szelleme. Ezért is lehet az, hogy sokat énekel! :D Hasonló mint Ungoliant akinek az eredetéről szintén nem tudni szinte semmit. De ez a videó szerintem jól kielemzi, hogy ki lehet Toma: https://www.youtube.com/watch?v=mw9uKzy4GRs
2022. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!