Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam egy sci-fi novellát, és...

Írtam egy sci-fi novellát, és szeretnék őszinte véleményeket kérni róla! Szerintetek vsn hozzá tehetségem?

Figyelt kérdés

Igazából egy pályázatra kezdtem el írni, de amikor végeztem vele, meggondoltam magam. Szerintetek jó lett??? Szívesen olvasnátok tőlem egy hosszabb történetet, esetleg regényt? Minden vélemény számít, kevés az önbizalmam!

Akit érdekel, emailon elküldöm neki.

Előre is köszönöm!


2013. jún. 10. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kevés önbizalmat azért írtad, hogy sajnáljunk? :)
2013. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha kevés az önbizalmad, akkor egy őszinte negatív vélemény nem tesz jót. Keress egy olyan amatőr írói kört, ahol mindenki megdicséri a másikat, bármiről is legyen szó, akkor majd jobban érzed magad. Utána pedig ha már írsz egy pályázatra, el is küldhetnéd, ott tényleg őszintén fogják elbírálni a teljesítményedet.

Látatlanra meg nem mondhatunk semmit. Én nem olvasnék tőled, mert kissé labilis lelkivilágú szerzőnek tűnsz, amitől úgy érzem, ha az olvasód lennék, folyton zaklatnál, állandó megerősítést, pozitív (negatív?) véleményt zsarolnál, ha egy hétig nem jelentkezem (mert mondjuk másra is szeretnék időt szakítani), már száz levél várna a postafiókomban reggel, hogy mi van velem, miért nem írok, ilyen rossz lett, tudtad, hogy nem kellett volna, ha ezt átírod, jobb lesz-e, teljesen elrontottad, ne haragudjak, bocsássak meg, hogy elküldted és most öngyilkos leszel, mert neked semmi sem sikerül. Ezt már ismerem, kezelni az ignoráláson kívül máshogy nem tudom, nem kérek többet belőle.

Ha nem ilyen vagy, az jó, de ez a kis kérdés ezt sejteti. Őszinte véleményt kértél.

2013. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
nekem küldhetsz. remélem nem olyan vagy amilyennek leírt az első!
2013. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a "kevés önbizalmat" azért írtam, mert alapból szerény vagyok, és nem tudom eldönteni az írásaimnál, hogy jól sikerültek-e vagy sem.
2013. jún. 10. 20:05
 5/7 A kérdező kommentje:
de mindenkinek köszönöm a véleményét!
2013. jún. 10. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Elküldöd :) Biztos nem vagy olyan rossz elküldöd?

Az elsőnek----> Drágaságom,nem kéne olyan rossz indulatúnak lenni ;)

2013. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze, elküldöm, csak add meg az email címed. :)
2013. jún. 11. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!