Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sci-fi! Mikor Trantoron járt...

Sci-fi! Mikor Trantoron járt (Még Ebling Missel), az Öszvér hogy nem érezte mag a Második Alapítvány jelenlétét?

Figyelt kérdés
Szerintem szemet kellett volna szúrjon neki, hogy van ott jónéhány agy, az övéhez hasonló hatalommal. És mégsem tette, szó szerint kilométerekre volt csak a Második Alapítványtól, és mégsem találta meg őket.

2013. jún. 19. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkésve: szintén a Második Alapítványban mutatták be az eszközt, amivel le lehet árnyékolni a telepatikus képsségeket. Nem lehet, hogy a Második Alapítvány rendelkezett hasonlóval?
2017. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hú, be rég írtam ki ezt a kérdést.


Ha jól emlékszem, nem, mert éppen a legvégén ki van fejtve, hogy ez az árnyékoló izé egy olyan eszköz, ami problémákat okozhatna a Második Alapítványnak, ha az Első nem feledkezne meg róla, továbbá az is említésre kerül, hogy a Második nem valami fejlett technikailag.


Viszont menet közben rájöttem magamtól a válaszra (ami azt jelzi, hogy talán kicsit túl sokszor olvastam újra): Az a pár kilométer bőven elég, hogyha nem próbálta meg irányítani az agyakat. Bail Channis agyára is csak akkor figyelt fel, mikor egy pillanatra bele akart lépni, pedig már azelőtt régóta ismerte őt.


Köszönöm midnenesetre a választ, jó volt újraolvasni egy ilyen régi kérést!

2017. júl. 24. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!