Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Asimov Alapítványa, a klasszik...

Asimov Alapítványa, a klasszikus hármas az új vastag 5 kötetes kiadás melyik kötetében lehet?

Figyelt kérdés
Asimov Alapítványát szeretném elolvasni, a klasszikus 1-2-3 részt. Régi kiadásban ezek viszonylag vékonyka könyvek, ha jól látom a Vaterán, de megjelent valami teljes 5 kötetes változat is, amiből egy kötet többnek tűnik az eredeti háromnál. Az új vastag kiadás melyik kötetében találom a klasszikus "alapműveket"?

2013. febr. 20. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 250oldal/kötet a régi kiadás, szerintem az új sem több, csak más papírra van nyomva. Ha fehérvár környékén laksz kölcsön tudom adni ha gondolod.
2013. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de szentendrei vagyok, kicsit messze vagy :-)

Valami eltérés biztos van, ekkor a különbség nem lehet, linkelek:


Régi:

[link]


[link]


Újabb kiadású nagy könyvek:

[link]


[link]


[link]

2013. febr. 20. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban, mert ebben nem csak az Alapítvány-trilógia van benne, hanem több regénye is.


Ha itt végignézd a köteteket látni fogod mik vannak benne pluszban:

[link]

2013. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, ezek szerint a 4. kötet lenne az.
2013. febr. 20. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!