Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok már Az Üvöltő...

Olvastátok már Az Üvöltő Szeleket?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?

Én most kezdtem el és érdekelne milyen "tapasztalatok" vannak? :))

Köszi 16/Lány



2013. jún. 25. 09:22
 1/6 anonim válasza:
én igen régi régi nagy kedvencem pedig 14 éve skoromba olvastam el először de nagy becsbe tartom pedig már 30 éves vagyok
2013. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó könyv. Érdemes elolvasni.
2013. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Többször is olvastam. Ma már talán kicsit régiesnek hat, de nem szabad elfelejteni, hogy egy angol lelkász lánya írta, akinek két lánytestvére szintén írt - nagyon jó és érdekes - regényeket.

Minden sznobság nélkül állítom, hogy ez a regény hozzátartozik az általános műveltséghez, és gazdagabbá teszi azt, aki elolvassa! (Ha befejezted, olvasd el Charlotte Brontê Jane Eyre (A lowoodi árva) című könyvét is!)

Tulajdonképpen irígyellek is, hogy most kezded... Majd írd meg, hogy tetszett!

Kellemes kikapcsolódást!

2013. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 12-13 évesen olvastam, nekem akkor még kicsit bonyolult volt, de nagyon tetszett, ettől függetlenül, remek történet, igazi klasszikus, nemrég gondoltam is rá, hogy újra olvasom, mert ment a tv-ben a film (tv2-ön). 15l
2013. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, kedvenc könyveim közé tartozik :)

22/L

2013. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen olvastam először, az egyik kedvenc könyvem, 2-3 évente újra olvasom. Szeretem a hasonló könyveket, a Bronte nővérek és Jane Austen összes művét olvastam, ez a könyv hozta meg a kedvem.

Szerintem szívfacsaróan szép történet.

26/N

2013. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!