Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanok ti értitek...

Harry Potter fanok ti értitek ezt?

Figyelt kérdés
Az előbb akadtam rá erre: Dobby Harrynek megígérte a 2. könyv végén, hogy többet nem menti meg az életét, de a 7. könyvben mégis megtette. Lehet hogy azért van, mert Harry nem a gazdája volt, csak barátja? Akkor Aberforthnak miért engedelmeskedett?

2013. jún. 29. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert Harry-nek akkor tényleg szüksége volt rá. Ott élet-halálra ment ez az egész. És a másodikban szerintem Potter úgy értette, hogy ne úgy mentse meg az életét, hogy az iskolából akarja "száműzni".
2013. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, lehet..
2013. jún. 29. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is megmentenéd a barátodat hasonló helyzetben, hiába ígérted meg neki, hogy nem fogod.
2013. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, de ő egy házimanó, tehát tök másképp viselkedik, mint az emberek. de mondjuk dobby kicsit flúgos volt :)
2013. jún. 30. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
az teljesen más, mivel ahogy mondtad Harry nem a gazdája, és az amolyan vicc-féleség volt Harry részéről is, szerintem aligha tekinthető bakinak:D
2013. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Harrytől ez nem egy parancs volt.

Azért kérte, mert eddig ahányszor meg akarta menteni az életét, mindig majdnem meghalt.

Ezt a kijelentését nem kell halál komolyan venni, amolyan poén akart lenni.


Aberforthnak azért engedelmeskedett, mert már ő dönti el, hogy kinek engedelmeskedik és kinek nem, mert felszabadították.

2013. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kinga_Sz válasza:
100%
Harry nem volt Dobby gazdája, csak a barátja, és Harry azért cserébe kérte ezt, hogy felszabadította őt. És Dobby egy barátságos manó volt, ezért engedelmeskedett Aberforthnak, meg azért is, mert Harryt egy nagyon jó barátjának tekintette, akinek hálás volt.
2013. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért engedelmeskedett abenfothnak mert aki harry barátja az az övé is
2013. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!