Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem ajánlani? (lent)

Tudtok nekem ajánlani? (lent)

Figyelt kérdés
régóta keresek romantikus (nem gond ha erotikus is), amiben tiltott szerelem van. a két fél odavan a másikért, de nem engedheti magukat közel egymáshoz. van benne akció, igazi sztori (nem csak egy izé, és csak a párról szól a történet), és jól van megírva az egész. lehet fantasy, de azt sem bánom ha nem az. nagyon megköszönném!

2013. júl. 1. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
A szürke ötven árnyalata esetleg?:)
2013. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A disztópiákat szereted?

George Orwell - 1984.

Ingyenesen letölthető a Magyar Elektronikus Könyvtárból.

[link]

2013. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kami Garcia ; Margaret Stohl - Beautiful sorozat :)

/Beautiful Creatures, Beautiful Darkness, Beautiful Chaos, Beautiful Edemption/

az utolsó még nem jelent meg magyarul :)

2013. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 E2000B ***** válasza:

Claire Kenneth-Éjszaka Kairóban

Claire Kenneth-Randevú Rómában

Annie Pietri-A Napkirály kémnője

Mary Hooper-Eliza Rose

Benina-Farkasok nemzetsége:Megsebzett szabadság

Sara Gruen-Vizet az elefántnak

2013. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 orska1106 válasza:

Ajánlom Nalini Singh-től az Angyali vadás és az Egy világ, két faj sorozatokat. Nem feltétlen tiltott szerelem van bennük, bár ha jól emlékszem, az is előfordul (lehet tévedek, rég olvastam). De az biztos, hogy nagyszerű történet van a főhősök köré építve, nem pedig csak egy "izé", ahogy írtad ;) (azokat mellesleg én sem szeretem).

Mindkét sorozat fantasy, igazi szerelem (nem az a nyálas, csöpögős semmitmondó fajta) van benne, meg hogy érdekes legyen, egy kis húzódozás is egymástól, az az igazi :D persze mindez érdekfeszítő sztorival, nagyszerű karakterekkel, és egy kis erotikával ;)

2015. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!