Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék egy olyan könyvet,...

Szeretnék egy olyan könyvet, ami egy lányról szól, és leírja az életét, érzéseit, pasiügyeit stb. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és lehet cikis, de a tinikönyveket annyira szeretem! Most is akarok egyet, de nincs ötletem, hogy mi legyen az! Valaki tudna mondani nekem? :)
2009. okt. 15. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Bridget Jones naplója :)

bár annyira nem tini...

2009. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 24 éves vagyok, és én is nagyon szeretem ezeket a könyveket.Nekem a kedvenceim: Ne cirkuszolj anyu!, ennek van még 2 része azok is nagyon jók.Akkor a Leláncolt ifjúság, Száműzött ifjúság meg a Lázongó ifjúság.Ezek is nagyon jók.Vagy az Adrien Mole naplója.

Ciki nem ciki én ezeket szeretem.Tökre kikapcsolják az ember agyát. :D

2009. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Anne Frank naplója Ez egy lányról szól az életéről a szerelméről a háborúról és a halálról. Nagyon jó könyv én még most is imádom.

Vagy a Szilvási Lajos: Egymás szemében. ezeket nézegesd nagyon jók

28/L

2009. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Anne Frank naplóját már olvastam, nagyon tetszett. Akkor olvastam a Jane Eyre-t is (ez a kedvencem).

2009. okt. 15. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Szilvásitól nagyon jó az egymás szemében, és még kettőt ajánlok tőle: Hozomány,

És mégis őrizetlenül.

2009. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szilvási Lajos, az elmúlt évtizedek hazai sikerszerzőjének szerelmi története valójában két napló. Két fiatal, Tamara és Attila párhuzamosan írt naplója. Önmagukról, a másikról, egymásról, az érzéseikről és a bizonytalan jövőről. Önkéntelenül, s ezért őszintén vallanak arról, milyenek is egymás szemében, és milyen a szemükben a világ.


Az Egymás szemében a szerző egyik legkedveltebb műve, a két fiatal története mellett egyben egy sajátos korrajz is a hetvenes évekről. Szilvási Lajos könyveit eddig több mint 10 millió példányban adták ki Magyarországon és külföldön.


Hmmmmm... jól hangzik! Köszii! :)))

2009. okt. 15. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Carmen Sita - Elégtétel
2009. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Guy de Maupassant: Egy asszony élete
2009. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!