Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne a Szent...

Titeket érdekelne a Szent Johanna Gimi folytatása (a 8. rész után)?

Figyelt kérdés
Engem igen,mondjuk még egy-kettő rész, mi történt a Szjg után napról napra + még egy bónusz rész (11. rész) amiben van több fejezet, pl. Szjg után 5 évvel, 10 évvel, 20 évvel, stb.

2013. júl. 2. 12:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon szeretem a Szent Johanna gimit, vérbeli szjger vagyok, de ez a könyv már lezárult, fölösleges lenne továbbírni. Akkor lehetne írni még harminc év múlva is. Elolvasnám, de már kicsit lehet besokallnék tőle.
2013. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Ez így jó,vége van,mindenki gondolja tovább a történetet ahogy szeretné.
2013. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
A kalauzba kellett volna egy ilyen x év múlva történt rész.
2013. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 miau99 válasza:
Én is olvastam, nagyon tetszett, mert jó kis könyv, de vége van. Írtak még egy kalauzt is, és ez így pont jó. Szerintem felesleges lenne ezt tovább ragozni, bár ezt sokan nem így gondolják. Egyik ismerősöm már hónapok óta csak a Szent Johanna Gimiről beszél. Nekem is tetszett, de azért ennyire nem fogott meg.
2013. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a kalauzba kellett volna egy olyan rész ami leírja az első osztálytalálkozót, kiből mi lett stb, én azzal elégedett lennék :)
2013. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a befejezés. Bár arra kíváncsi lennék, hogy Cortez, hogy élte meg ezt a 4 évet. szerintem ebből is kilehetne hozni egy igazán klassz története és nem lenne muszáj 8 könyvből állnia. De ez csak az én véleményem.
2013. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ez a Szent Johanna iskoláról szól, nem PONT Reniékről (az osztályukról)


ez így pont jó, nem kell ennél se több se kevesebb.

Aki folytatást szeretne, az még nem jött rá, hogy miért nem lesz folytatás: mert mint mondtam: nem Reni és a banda az üzenet. hanem a suli, a SzJG. Ha lenne folytatás, az már nem a Szent Johannáról szólna, nem az kéne legyen a címe, hogy Szent Johanna Gimi, hanem mondjuk: Rentai Renáta tíz évvel később, vagy valami ilyesmi...


a címe is sugallja, ha nem vetted volna észre :)


én ezt gondolom

2013. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
igen...15 évvel a suli után... tényleg jó az osztálytalis ötlet:)
2013. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát. Én imádtam a könyveket, de nem tudom. Azért az engem annyira nem érdekelne, hogy Reni párizsban lamúrozik.

Viszont azt nem tartanám rossz ötletnek, hogy mondjuk egy dupla rész (mint a nyolcadik) amiben mindenki (Cortez, Virág, Andris, Jacques, Robi, Zsolti, Gábor, Ricsi, Kinga, Macu, Dave, Reni) kap egy hónapot, amiben leírja hogy milyen az élete a SzJG után. A címe meg lehetne az hogy after Szent Johanna Gimi.

Amúgy az osztálytalálkozó az jó lenne. Felhozott sztorik, A szereplők egyénisége...

De ez csak egy vélemény, lehet hogy hülyeség.

2013. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Engem csak az érdekelne, hogy mondjuk 10-20 évvel utána mi történt!!!

(Ki kivel házasodott össze stb.)

Vagy az osztály találkozójuk! :)

2013. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!