Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dante Isteni színjátékát...

Englishman kérdése:

Dante Isteni színjátékát mennyire nehéz megérteni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mennyire vagy ráállva az ilyen jellegű szövegekre. Vannak akiknek nehezükre esik megérteni mindent, ami bonyolultabb mint a Tvájlájt. Egyébként van belőle új kiadás, ami próza, azt könnyebb megemészteni.

[link]

2013. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Babits-féle fordítás egész jól érthető.
2013. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en ketszer olvastam, lattam, hallottam, elsorenem ertettem meg, de masodikra igen! csak egy kicsit bonyolult
2013. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyire szereted az ilyen jellegű, formájú, történetű könyveket. Nekem tavaly kellett olvasnom és nagyon utáltam, egyfolytában az járt a fejembe, hogy ezt tuti beszívva írta dante, de ez nem érdekes. Én nem szeretem az ilyen jellegű könyveket (nem csak twilightot olvasok, sőt...), tehát ez tőled is függ. Gondolom ez a köteleződ kérdező, ugye?
2013. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!