Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem halt meg Harry...

Miért nem halt meg Harry Potter, és Voldemort miért?

Figyelt kérdés
Tudom, Harry mindaddig védelem alatt áll, amíg az anyja védőbűbáját hordozó vére Voldemort testében is csörgedezik, ezért visszatérhet, hogy megölje Voldemortot. DE akkor ha ezért nem hal meg, akkor elvileg Voldemortnak se kellene, hiszen az említett bűbáj miatt ő is visszatérhetne az élők sorába, hiszen Harry is él. Hogy is van ez mégis?

2013. júl. 6. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Úgy,h 1) Harry is egy horcrux volt, tehát benne volt Voldemort egy darabja és mikor Voldi megtámadta akk azt pusztította el és nem Harryt, 2)A pálca ami Voldinál volt annak Harry a tulaja, mert ugye Dumbledoré volt, aztán Malfoyé lett, aztán Harryé, de Voldi azt hitte,h Pitoné ezért megölte Pitont,h az övé legyen
2013. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
csatlakozom az elöző szolohóz
2013. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezeket én is tudom. De a kérdés még mindig: elvileg Voldemortnak se kellene meghalnia, hiszen az említett bűbáj miatt ő is visszatérhetne az élők sorába, hiszen Harry is él.
2013. júl. 7. 19:59
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha tudom akk hogy nem érted? Voldemort elpusztította az utolsó horcruxot, ami Harry egy része volt. Így Voldemort se halhatatlan, majd mivel Harryre támadott Harry pálcájával, ezért a halálos átok visszaverődött és ő halt meg.
2013. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*tudod
2013. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy Voldemort sem halt meg, csak irtó gyenge lett... Vagy.. hányadik részről beszélünk?

Egy Harry Potter rajongó, aki még csak a 4. résznél tart :)

2013. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem h az uccsó részbeni dolgokat kérdezi a kérdező. Ha nem így van, hanem a legeslegelejét akkor a Harry anyja általi védőcucc miatt hasalt el Voldemort.
2013. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó részt kérdem. Elmondom még egyszer. Elvileg Harry nem hal meg, CSAK a horcrux, mert ő védelem alatt áll, amíg az anyja védőbűbáját hordozó vére Voldemort testében is csörgedezik, ezért visszatérhet, hogy megölje Voldemortot. DE ha ez a kapcsolat fennáll, akkor Voldemort se halhatna meg, hiszen ugyanez rá is vonatkozik, SZÓVAL míg Harry él, összeköti őket az anyja bűbája, és nem halhatna meg. Mit nem lehet ezen érteni?
2013. júl. 8. 17:14
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

HP7 SPOILER

Nem azért nem halt meg Harry, hanem azért, mert benne volt Voldi egyik lélek darabja és az halt meg, mert ezt könnyebben ellehetett pusztítani. A védőcucc itt már semmit nem számít. Ezek után Harry visszatért, párbajoznak és egymásra lőnek egy-egy átkot, ami vissza verődik egymásról és vissza pattannak az átkok. Harryre a Capitulatus, Voldira az Adava. + Mivel Harryjé az a pálca ami Voldinál van ez is közre játszik. Ennyi.

2013. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Harry anyja bűbájának semmi köze ehhez kérdező. Annak csak egy szerepe volt, az h "megölte" Voldemort még a sztori elején, utána ahogy jött úgy el is múlt.
2013. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!