Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a Rukkola.hu -ról?

Mit gondoltok a Rukkola.hu -ról?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 21:38
 1/2 cathilina ***** válasza:
Az alapötlet nem rossz, de sajnos mindenki rossz könyvektől akar megszabadulni és jó könyveket akar cserébe. Ráadásul bárki bármit felpakolhat a kívánságlistájára, így van olyan könyv, amire hétszáznál is többen várnak. Szóval a mostani bestseller könyveket ne innen szerezd be, de ha van olyasmi, ami már régebben jött ki, és sehol nem találtad meg, érdemes rákeresni, néha a legjobb könyvek elérhetőek 34 példányban. Ha magára a rendszer kidolgozottságára gondolsz, az szerintem elég jó.
2013. júl. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én tegnap regisztráltam rá. Még nem volt időm annyira körülnézni rajta, de szerintem ígéretes :)

Nem szabad elfelejteni, hogy mindenkinek más az ízlése. Én pl Agatha Christie könyveket kb utálom, pedig nem egy rossz írónőről van szó. Van is tőle könyvem (1-2), úgyhogy lehet mennek fel rukkolara.

2013. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!