Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki ismer valamilyen, jó...

Valaki ismer valamilyen, jó könyv sorozatot?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ifjúiságit. Legyen vicces, vagy romantikus, vagy mindketőő. A lényeg hogy szórakoztasson!És ne az SzJG-t(Szent Johanna Gimit) mondjátok, vagy a Perfect Chemistry trilógiát! Már olvastam őket.

2013. júl. 10. 21:20
 1/7 acelsziv ***** válasza:
Olvass Rejtőt Vicces a javából :)
2013. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én kicsikét kortrsabb íróra gondoltam, de azért köszönöm a választ! :)
2013. júl. 10. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Időtlen szerelem trilógia

Mediátor sorozat

Vámpírakadémia sorozat

Sötét erők trilógia

Végzet ereklyéi sorozat

Ha megtudnád, hogy szeretlek, meg kellene öljelek és a folytatásai

Jessica's Guide to Date on the Dark Side - csak rajongói fordítás van belőle, mivel nem jelent meg magyarul, és előreláthatólag nem is fog, de nagyon jó könyv =)

Beastly, A Kiss in Time

Mentsük meg Júliát

Gyönyörű sorscsapás, Anna és a francia csók

Eleven testek

2013. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az időtlen szerelem trilógiát már elkezdtem, de most könyv vásárlás előtt állok, és valamilyen jó könyv kéne. az esy- egyszeregy-et vki olvasta már, és ha igen milyennek találat?
2013. júl. 10. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Darren Shan vámpírkönyveit, és a Dmonvilág sorozatot ajánom, nagyon izgalmas, magávalragadó, zseniális! Kicsit horror, kicsit ijesztő. Szerintem Darren Shan az egyik író azok közül, akik a mai legmeghatározóbbak. A műfajában az egyik legjobb.
2013. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyémántlány ***** válasza:

Ally Cndie trilógiája: Reached, Matched, Crossed (nem sorrendben)

Romantikus, ha nem is vicces, azért érdekes, néhol szomorú, néhol mosolyt csal az arcokra, ezért nem is hiányzik belőle a humor annyira. megvan benne minden: szerelem, halál, barátság, háború, tehetetlenség stb. :)

2013. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Detti864 ***** válasza:
Én olvastam az Easy-t. Szerintem nagyon jó könyv, de csak egy kicsit ifjusági. Vannak benne olyan részek amik 14+. Alaptörténet egy kicsit lelkizősebb, de vannak benne "hot" jelenetek is, bár nem annyira részletes. De csak ajánlani tudom. Szerintem jó, bár ami nekem tetszik nem biztos, hogy másnak is.
2013. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!