Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi történt az írástehetségemme...

Mi történt az írástehetségemmel/készségemmel?

Figyelt kérdés
Mintha eltűnt volna... Az egyik hobbim a regényírás, mivel szerintem nagyon hasznos és jól el is lehet vele ütni az időt. 8 évesen kezdtem el az írást akkor még nagyon bénácska voltam, de idő elteltével megírtam már pár regényt még kisebb koromban, de úgy mostanában az évek során minden könyvembe beleunok amit elkezdek, pedig az elején olyan elszánt voltam, hogy már el is képzeltem azt, hogy végigírom. Nem is ez a legnagyobb problémám, hanem hogy itt a nyár, rengeteg időm van, úgy terveztem, hogy szinte az egész nyarat írással töltöm, de semmi ihletem nincsen, amióta elkezdődött a nyár. Mikor iskolába jártam valamiért mindig remek ötleteim voltak és szívesen is ültem le az íráshoz. És rengeteg zenehallgatás után és klippnézés után, amelyik tele voltak fantáziával (ezektől szoktam általában ihletet kapni) végre kipattant az agyamból egy remek ötlet a könyvemhez, de fogalmam sincs hogyan kezdhetnék hozzá. Leültem, már meg is írtam a bevezetést, de mostanában olyan hamar elszáll az ihletem, hogy nincs is kedvem tovább írni pár sor megírása után. És ráadásul még elkezdeni se tudom. Csak ülök a számítógép előtt, és bámulom a "fehér papírlapot" a monitoron és semmi. Egyszerűen félek a kezdéstől... Kérlek segítsetek, el fog így menni az egész nyaram, ha nem teszek valamit! :( L/13

2013. júl. 12. 20:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Akkor elmegy, és majd írsz ôsszel. Ne görcsölj rá, mert csak rosszabb lesz, jön a tehetetlen düh és a lehangoltság. Menj el bulizni, strandolnu vagy csak ülj ki a parkba, nézelôdj, de ne azo gondolkozz, hogy ezt hogyan írnád bele a regényedbe. Engedd el most egy kicsit az írást. Vissza fog jönni az ihleted, ha nem kergeted ôrülten.
2013. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Bocs az elírásokért, telóról írtam.

Elsô.

2013. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, igazad van:)
2013. júl. 12. 21:06
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Csak amolyan hirtelen felindulásból kezd írni valamit ne gondolkozz azon, hogy mit, csak írj. Nekem is így jön meg az "ihlet" . A mostani történetemet is így kezdtem, és meglásd ahogy elkezded írni, megjön a kedved, legalábbis nekem így szokott lenni. Egyébként 13 évesen bulizni? Hát oké te tudod első válaszoló. :)
2013. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden kommentelőnek :) és sikerült elkezdnem és már 20 oldalt meg is írtam :) a blogomat írtam mikor eszembe jutott, hogy ez tökéletes beleillik a regényembe és aztán onnan már gondolkodás nélkül dőlt belőlem a rengeteg ötlet :)
2013. júl. 14. 22:02
 6/15 anonim válasza:

Oké, elfelejtkeztem a koráról:) sokkal összeszedettebben ír, mint a 13 évesek, gondolom ezért is ír regényeket. Amúgy 13 évesen is lehet bulizni, csak nem a szex-drogok/alkohol-rockandroll háromszögében.

Örülók, hogy megoldódott az ilet-válág, hajrá!

2013. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommentedet, és hogy újra meglátogattad a kérdésemet! :)
2013. júl. 14. 23:03
 8/15 anonim ***** válasza:

Aztán! Már azt hittem, hogy én vagyok az egyetlen ebben a korosztályban, aki helyesen ír. Szimpatikus vagy, már a kérdésed alapján. Biztosan nagyon jó regényeket írsz/fogsz írni. Hajrá!

14/l

2013. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az első szó azta akart lenni, de a tabletem néha önkényesen belejavít az írásomba. :)
2013. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondoltam, hogy azért egy ilyen oldalon illik helyesen írni :)
2013. júl. 16. 13:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!