Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi történt az írástehetségemme...

Mi történt az írástehetségemmel/készségemmel?

Figyelt kérdés
Mintha eltűnt volna... Az egyik hobbim a regényírás, mivel szerintem nagyon hasznos és jól el is lehet vele ütni az időt. 8 évesen kezdtem el az írást akkor még nagyon bénácska voltam, de idő elteltével megírtam már pár regényt még kisebb koromban, de úgy mostanában az évek során minden könyvembe beleunok amit elkezdek, pedig az elején olyan elszánt voltam, hogy már el is képzeltem azt, hogy végigírom. Nem is ez a legnagyobb problémám, hanem hogy itt a nyár, rengeteg időm van, úgy terveztem, hogy szinte az egész nyarat írással töltöm, de semmi ihletem nincsen, amióta elkezdődött a nyár. Mikor iskolába jártam valamiért mindig remek ötleteim voltak és szívesen is ültem le az íráshoz. És rengeteg zenehallgatás után és klippnézés után, amelyik tele voltak fantáziával (ezektől szoktam általában ihletet kapni) végre kipattant az agyamból egy remek ötlet a könyvemhez, de fogalmam sincs hogyan kezdhetnék hozzá. Leültem, már meg is írtam a bevezetést, de mostanában olyan hamar elszáll az ihletem, hogy nincs is kedvem tovább írni pár sor megírása után. És ráadásul még elkezdeni se tudom. Csak ülök a számítógép előtt, és bámulom a "fehér papírlapot" a monitoron és semmi. Egyszerűen félek a kezdéstől... Kérlek segítsetek, el fog így menni az egész nyaram, ha nem teszek valamit! :( L/13

2013. júl. 12. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyébként, miről fog szólni, a történeted? Nagyon érdekelne, amúgy ezzel én is így vagyok, suli időben, csak úgy, jönnek az ötletek, és a végén már nem tudom eldönteni, melyiket kezdjem el írni, viszont most nyári szünetbe nem jön az ihlet , halvány lila gőzöm sincs ,hogy miről írjak, imádom a fantasyt, de mostanában nagyon felkapott lett, így ha írnék egy vámpíros/zombis/vérfarkasos stb, regényt, azzal csak beállnék a sorba. Azt viszont nem akarom, így hát kíváncsi vagyok te miről írsz. :)

Szintén egy 13/L :)

2013. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát elmesélhetem részletesen, végül is nem hiszem, hogy olyan jó lenne, hogy valaki lelopja, vagy ha még is olyan úgy se lesz, amilyen az enyém :) Szóval van egy lány Sunket, Ocracoke szigetén él, ott megismerkedik egy nyaraló lánnyal, Enigmával, aki elég gonosz és kőszívű de Sunket mindig segít neki, és egy nap rátalálnak egy lombházra, ott is történnek dolgok, végül megtalálnak egy medált, aztán kiderült, hogy Sunket egy szerelemangyal, aki tudja irányítani a szerelmeket. A medál elrepíti őt Angyalvidékre ahol kitanítják neki , amit tudnia kell, de mivel a teleportálásnál ott volt Enigma is vele együtt érkezett a helyre. Ott történnek majd dolgok, megismerkedek egy ázsiai fiúval Sunket, vele és szerelmes lesz belé, de Enigma is, és mivel Sunket tudja irányítani a szerelmeket el akarja érni, hogy az ázsiai fiú beleszeressen Enigmába, de a fiú mégis Sunketet szereti, összejönnek, visszamennek a való életbe, de Sunket nem tud uralkodni az erején, így végül végez magával, és az utolsó varázslatát az ázsiai fiún és Enigmán végzi el: összehozza őket, de a varázslat csak akkor fog érvényesülni, ha már meghalt, mert a fiú még mindig őt szereti. Bocsánat a rengeteg sok szóismétlésért, de csak így tudtam gyorsan és frissen leírni a sztorit :)
2013. júl. 17. 21:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Húú, ez érdekesnek hangzik, jó lehet, nem vagyok egy nagy romantikus, na jó abszolút nem vagyok az de ez érdekes lehet, majd elküldenéd nekem privátba ha kész van? :) Előző voltam. :)
2013. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon szívesen, most éppen egy blogon írom :) Ott olvashatod :) Itt a link: [link] :D
2013. júl. 17. 22:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Úú, tetszik jó! :)
2013. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!