Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Pretty Little Liars című...

A Pretty Little Liars című könyvet érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Nagy rajongója vagyok a sorozatnak és szeretném elolvasni. Megéri?

2013. júl. 14. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, bár eléggé más részleteiben, mint a sorozat, de azért érdekes így is bepillantást nyerni a szereplők életébe =)

Mondjuk, én németül olvastam, és fogom majd a folytatásokat olvasni, mert nem hiszem, hogy az Ulpius folytatni fogja magyarul, és akkor már egy nyelven sorakozzanak a könyvek a polcomon =) Ha te angolul tanultál/tanulsz, úgy is érdemes megpróbálnod, mert nagyon egyszerű a nyelvezete, én is angolul kezdtem el először a gépen =)

Legszívesebben persze magyarul olvasnám, de egyrészt szerintem aránytalanul drága a 3500 forint egy puhakötésű, vékonyka könyvért, másrészt, mint már írtam, nem hiszem, hogy kiadják a többi részt.

2013. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát hogyne érné meg kiolvasni! Persze csak a könyvtárból vedd ki,mert megvétele elég drága,mint ahogyan az előttem válaszoló is írta.

Nekem, személy szerint 4 nap volt, amíg kiolvastam. Rákattantam, iszonyatosan jó! Én imádom, és csak ajánlani tudom neked. ;)


13/L

2013. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!