Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Búra alatt c. könyvet...

A Búra alatt c. könyvet érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Még nem olvastam Stephen Kingtől, de csak jót hallok a könyveiről. Szerintetek milyenek a könyvei? És a kérdésben említett műve? :)

2013. máj. 28. 20:02
 1/5 hunbula ***** válasza:
100%

Én iszonyat nagy rajongó vagyok, szóval bátran merem ajánlani a könyvei nagy részét.


A Búra alatt jó (bár a magyar fordítással nincsenek tapasztalataim, de azért általában elfogadhatóra szokták hozni King bácsit magyarul), egy viszonylag hosszú időszak után az első olyan műve, ami megközelíti a régebbi, brilliáns műveit.


Viszont, ha még nem olvastál a bácsitól, akkor szerintem kezdd a régi nagy klasszikusokkal - AZ ( nagyon nagy kedvencem! ), Végítélet, Állattemető, Ragyogás közül bökj rá mondjuk valamelyikre.

2013. máj. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :) Megfogadom a tanácsot! :) Jöhetnek még válaszok :)
2013. máj. 29. 13:35
 3/5 sameths válasza:

Dettó nagy Stephen King rajongó vagyok. És az előttem szólónak van igaza.

A Búra alatt is remek volt, de ha még nem ismered, előbb a klasszikusok menjenek: AZ (ez a csúcs), Ragyogás, én nagyon szeretem a Bilincsbent is, bár sokan lehúzták.

2013. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom! :) huu az "AZ" biztos szuper lehet, nagyon sok King-rajongo kedvence...:) lehet, hogy azt kene eloszor beszereznem? :):)


Meg johetnek velemenyek :)

2013. máj. 30. 17:27
 5/5 anonim válasza:
én is ajánlom az Azt, de készülj fel rá, hogy nem egy könnyű, délutáni olvasmány. De az én kedvencem Kingtől mégis a Végítélet, és a Ragyogás. A búra alatt-ot még nem volt szerencsém olvasni, de én is tervezem.
2013. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!