Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok Sylvain Reynard...

Mit gondoltok Sylvain Reynard Pokoli erény című könyvéről? Valaki olvasta már? Érdemes elolvasnom?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tegnap fejeztem be, és nagyon nem tetszett. Alig vártam hogy vége legyen. Nagyon el van húzva a történet, és sokszor unalmas.

De ez az én véleményem, lehet neked tetszene, mert sokan dicsérik. A molyon lehet véleményeket olvasni a könyvekről.

2013. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. júl. 19. 09:11
 3/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem meg fantasztikus könyv! Életem eddigi legjobbja! Persze kérdés, hogy milyen elvárásaid vannak vele szemben. Ez egy lelkileg rendkívül mély szerelmi kapcsolatot mutat be és nem a testiségre helyezi a hangsúlyt. Ez egy egyedülálló könyv! Minden fontos érték benne van, ami ahhoz kell, hogy boldog lehessen az ember az életében: harcok és győzelmek, feltétlen elfogadás, bizalom, megbocsájtás, kedvesség, szeretet, szerelem, hit, remény, lelki gyógyulás, megváltás. És a belőle készült filmek is fantasztikusak. Ha erotikára vágysz és gyorsan pörgő eseményekre, akkor nem ez a lassú égésű szerelmi történet, ami neked kell. Ha szeretnél kicsit elgondolkodni az élet dolgain és mélyebbre ásni, akkor szeretni fogod nagyon!
2020. nov. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező egyébként elolvastad azóta?
2020. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!