Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg-sek. Szerintetek is?

Szjg-sek. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Azt mondják,hogy a 7. és a 8. kötet a Szent Johanna Gimi-ből rossz/más lett.Igazából valamit én is észre vettem belőle.Az első részekben még máshogy írta le a dolgokat,mint az utolsókban.Ez azért elnézhető,mivel az életben Reni is felnő,és változik a stílusa/íráskézsége.De a 7. és 8. olyan más lett (?).Vagy nem?Szerintetek?

2013. júl. 22. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
felnő.
2013. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Más lett, de jó értelemben. Reni felnő - persze, hogy egy csomó dolgot másképpen lát, mint 14-16 évesen.
2013. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem,de állítólag a végefelé már elhadarta,amit írt és sokak szerint a vége a 8.nak rossz lett.mondjuk szerintem jó lett,de más szerint béna.
2013. júl. 22. 19:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Renáta egyáltalán nem tanúsít szellemi fejlődést. Ugyanolyan hülyeségeken képes problémázni, és ugyanúgy önsajnálós. És igen. Más lett a 7. és a 8. De ez főleg abból adódik, hogy míg a többi kötetlen, itt csomó minden muszájból is beletartozott, mert az érettségi meg a szalagavtó meg mit tom én mi még nem maradhatott ki. Ez már nem volt olyan kötetlen, független, szellős olvasmány.
2013. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet. Bár Reni korban felnőtt, ugyanolyan maradt, mint amilyen volt. Mert az első könyvekben egy érett tizenévest ismertünk meg, akiből a végére egy döntésképtelen felnőtt lett. Én nekem csak ezért nem tetszett annyira a 7. és a 8. könyv. Az írásmód meg igen, a "felnőtté válással" együtt változott. De engem már komolyan zavart, hogy még amikor a saját életéről kellett volna döntenie, akkor is a szüleire és Cortezre támaszkodott. Nem azt mondom, hogy baj, ha segítenek neki döntést hozni, de Reni a szememben így ugyan olyan kisgyerek maradt, amilyen volt. Szóval, lehet, hogy erre gondoltak inkább azok, akik azt mondták, hogy ezek a könyvek rosszak/mások lettek, de persze magamból indulok ki, és ez csak az én véleményem:)
2013. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert kifulladt. Túl gyorsan készültek a kötetek, így a kisebb hibák és következetlenségek mellett, a viccesebb és érdekesebb történések is a korábbi kötetekbe kerültek, az új ötletek pedig nem jöttek elég gyorsan. Ehhez jött még, hogy Ren és Cortez összejövése is leültette, hisz a legfőbb mozgatóelem, probléma oldódott meg vele.
2013. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 23. 15:22
 8/13 anonim válasza:
Én nem értek egyet az utolsó válaszolóval, mert szerintem jó hogy összejöttek. Amikor Cortez csak játszadozott vele az olyan unalmas lett egy kicsit.
2013. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy rossz, hogy összejöttek, hanem hogy azzal egy fontos mozgatóelem tűnt el. Sorozatokban is így van, amikor sikerül összehozni két karaktert, akik évekig toporogtak egymás körül, azután mindig leül kissé a sztori, hisz az valamilyen szinten egy befejezés.
2013. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már őszintén szólva a 6. résztől nem láttam értelmét.Nem az a lényeg,hogy Reni Cortez miatt mennyire ki van?Nem tudom,onnantól nekem már nem volt annyira érdekes,amióta összejöttek.Bár a 6.rész még tetszett valamennyire,a 7.-től nekem is érdekesnek tűnik.
2013. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!