Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Ender's Game (Végjáték)...

Sándorjános kérdése:

Az Ender's Game (Végjáték) valóban olyan jó könyv?

Figyelt kérdés

A könyv 1977-ben íródott Orson Scott Card által, sok helyen ajánlották nekem, mint "A világ legjobb" Sci-fije.

Az érdekelne, hogy jogosan-e? Véleményeket szeretnék, érdemes-e elolvasnom? Ha nem, miért? - Lehet ajánlgatni is, ha esetleg valaki tud jobbat.

- Szeretnék egy minél elborultabb Sci-fit találni, olyat, ami nagyon, nagyon messzire merészkedik.

(A legutóbbi ilyen a Kis Herceg volt, amit olvastam, elvégre, ha úgy nézzük filozófikus, sci-fi, gyermekkönyv, de valami komoly anyagot szeretnék most a kezembe venni.)



2013. júl. 30. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Messze nem a világ legjobb tudományos-fantasztikus regénye. Egyesek túldicsérik, amire válaszul mások meg csúnyán lehordják.

Az én véleményem viszont hogy egy piszok jó KÖNYV, amit mindenkinek érdemes lenne elolvasni. Sajnos hamarosan film is jön belőle, és az eddigiek alapján egy Transformers mélységű látványfilmnek ígérkezik.

2013. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!