Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lenne a Szent...

Szerintetek mi lenne a Szent Johanna gimi szereplőivel?

Figyelt kérdés
Szerintem Reniék boldogan élnének Párizsba.majd azon a helyen ahol motoroztak megkérné Cortez Reni kezét .összeházasodnak ,mindenki ott lenne és Kinga kapná el a csokrot:)) Virágék együtt lennének születne egy kisfiuk Kristóf:) és ők is összeházasodnak.Andris és Robi becsajoznak.ja és Ricsiből pincér lenne. Kinga és Dave járnának.Zsolti Zsolti marad:D Jauces és Flóra szakítanak. Gábor és Kata is. Kata összejön Petivel.Karcsi helyes lett ő lett a portás xd összejött Kittivel. Reni szült egy kislányt Antai Lucát:) és boldogan élnek Budán:D

2013. júl. 30. 23:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kedves #8! Amikor KIngánál és Dave-nél jártam már modtam is hogy milyen meglepő! De utána mindegyikhez mondtam, bár azért a Petishez nem ( :o )
2015. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem miután Reni kijárta az egyetemet és visszaköltöznének Budára, majd Cortez azon a helyen ahol motozroztak megkérné Reni kezét majd rá egy évre születne egy kislányuk, Luca és 3 év múlva egy kisfiuk Bence.Ricsiből szakács lesz,ezért mindig ő főzi a finom kajákat Virágnak, akibőltermészetesen művész lesz, születne egy gyerekük, Nóri. Ricsi is megkéri Virág kezét, és lesz egy kicsi és szegényes esküvőjül, de nagyon boldogok.Kinga és Dave együtt maradnak, három gyerekük születik,Krisztofer a "bátyus" és két ikerlány Polett és Babett .Kinga nem keresne sokat, de Dave megörökli az apja cégét és nagyon gazdagok/boldogak lesznek. Zsoltiból testépítő lesz, majd később személyedző, sosem lesz tartósabb kapcsolata. A két Rocker elhülyüli a tovább tanulást, ezért nagyon szorult helyzetbe kerülnek és a szüleik támogatására van szükségük, de ezek után egy ICIPICIT megnormálisodnak, és vesznek közösen egy ikerházat. Jacques-Flóra Gábor-Kata dupla esküvőt tartanak, Flóra könyvtárban dolgozna,Kata pedig elmenne eladó nőnek. Jacques cukrász lesz(nem mellesleg Magyarország egyik leghíresebb cukiját nyitná meg)Gáborból neg stand up-os.Macu kimenne Japánba, ott családot alapít, de mivel honvágya van, visszaköltözik Budára a többiekhez, de mégsem úgy alakulnak a dolgok ezért visszamennek Japánba. Edina és a barátnői vadászna gazdag pasasokat, bár Ivett és Ramóna boldog(mert szinte fürödnek a pénzben)Edinának mindig is hiányozna Cortez. Viki és Gomba együtt maradnak, de Viki ittas állapotban kisétálna egy autó elé ami elütné és meghalna. Nagyjából ennyi,remélem tetszett
2016. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 pufoka8 ***** válasza:
100%

Reni és Cortez szakítanak, Cortez visszamegy Amerikába. Reni emiatt depressziós lesz és otthagyja az egyetemet. Végül összejön Arnolddal és lesz egy gyerekük.

Ricsi és Virág együtt maradnak, lesz esküvő meg nászút. Virág festőművész, Ricsi kamionsofőr és lesz egy gyerekük Krisztián, aki nagy zenész lesz.

Kinga és Dave is összeházasodtak, de Kinga továbbra is meghagyta a család nevét. Lesz egy egy gyerekük Klára.

Zsolti tanácstalan két szerelme volt egész életében Máday Emilia es Karcsi. Karcsival nem ment a dolog, de összejött Emiliával és ő lett a Szent Johanna Gimi új igazgatója.

A rockerek komoly informatikus karriert építettek és végül lett ég, saját cégük is és videojátékokat gyártanak. Lett egy családjuk is és Robinak egy Emőke nevű lánya és Andrisnak egy Szili nevű fia.

Gábor és Kata kiköltöztek Jaquesékhoz és Gábor humorista lett, míg Kata énekesnő. Jaques és Flóra is együtt maradtak, Zsák cukrász lett, Flóra pedig irodalomtanár.

Karcsi tizenkettedikben Zsolti hatására gyúrni kezdett és menő lett. Ő Kittivel jött össze és a a SzJG-ben tanított tornát és irodalmat.

Macu egy animefannal jött össze Szandi-Sakurával és lett három gyerekük Hinata, Naruto és Sasuke.

Edina továbbra sem találta meg az igazit, végül ő prostiként kereste a kenyerét és néha futó kalandja volt Doriánnal és Vikivel.

Cortez pedig Amerikában összefut Mónival és hozzáadja a háreméhez. És 19 múlva 12 gyerek ül be ugyanabba az osztályba és egy másik jellemtelen lány ír róla egy 8 részes naplót.

2016. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Utolsó kettő válaszoló. Nekem az a kedvencem ❤️. Igaz engem mindig lehurrognak azért mert azokat a befejezéseket szeretem, hogy : összeházasodnak és gyerekük lesz, boldogan élnek még meg nem halnak. De szerintem ez az utsó kettő lenne a legjobb. 😀
2019. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Lehet hogy most engem le fogtok hurrogni, de én nem értek egyet azzal, hogy Cortez és Reni szakítanak. Persze helytálló az a megjegyzés, hogy Reni elég unalmas, de szerintem ha eddig kijöttek egymással, akkor Franciaországban is jól meglesznek:) Egyébként Arnolddal nem hinnem hogy összejönne, mert valamelyik részben(amelyikben megbantotta) mondta hogy már nem ugyanaz a barátságuk. Egyébként jók a megjegyzések:)
ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!