Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok amit Magyarul és Magyarországról könnyen belehetne szerezni?

Figyelt kérdés
Főleg a fantasy, sci-fi (ha lehet, ne ilyen nagyon elvont de akár azt is kipróbálnám :D) de bármi egyéb témakörben szeretnék találni egy jó kis regényt ugyanis kifogytam belőlük. Ti mit ajánlatok? Előre is köszönöm a válaszokat és én is ajánlanék valamit: Eragon aki szereti a sárkányos vagy fantasy könyveket annak szerintem tetszeni fog :D.

2013. aug. 5. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Harry Potter, a Gyűrűk ura, (Licia Troisi): Sárkánylány, Égvilág, Narnia krónikái. Nem tudom h mit olvastál már, én ezeket ajánlom :)
2013. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terry Pratchett könyveit ajánlom, számomra ő a non plus ultra fantasy terén.
2013. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ajánlom neked Richard Morgantől a Takeshi Kovacs Trilógiát: Valós Halál

Törött Angyalok

Dühöngő Fúriák

Külön külön is olvashatóak.

2013. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, még gondolkodom és várok egy kicsit hátha újabbak érkeznek. Elég jónak néznek ki az eddigiek.
2013. aug. 6. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

J. R. R. Tolkein - A hobbit

George R. R. Martin - A Tűz És Jég Dala sorozat

Margaret Mahy - Átváltozás

Philip Pullman - Az Úr Sötét Anyagai sorozat

Philip Pullman - Sally Lockhart sorozat

Lois Lowry - Az emlékek őre

Michael Ende - A Végtelen Történet

David Clement-Davies - Tűzhozó (ne ítéld el rögtön, csak mert szarvasok a főszereplői)

Cornelia Funke - Tintaszív (Tintavarázs, Tintahalál -> utóbbi kettő nem jelent meg magyarul)

Cassandra Clare - A végzet ereklyéi sorozat

Böszörményi Gyula - Rémálom könyvek sorozat

remélem találsz köztük neked tetszőt, amúgy a legalsó két sorozatot még én sem olvastam, de azok a következő "kiszemeltjeim"

az Eragonnak pedig nagy rajongója vagyok :D

2013. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örülök ,hogy nem vagyok egyedül az Eragonnal :D És köszönöm a sok ajánlást A Hobbit szintén egyik kedvencem és az Emlékek Őre is zseniális alkotás véleményem szerint. És még ajánlanék egy sorozatot: Madelein L'Engle-től az Időcsavar, Szélvarázs és Csillagvágta trilógia de lehet ,hogy több is van én sajnos ennyit találtam.
2013. aug. 25. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!