Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire gáz 19 évesen 3 hét...

Mennyire gáz 19 évesen 3 hét alatt kb 2400 oldalt elolvasni a nyár közepén?

Figyelt kérdés
:D 8 kötetes könyv sorozatról van szó. nagyon fiatalos pörgős és nagyon magával ragadó volt. sajnos gépen pdf formátumba olvastam, volt hogy annyira lekötött hogy egész nap (éjjel is) olvastam, 1 percet se aludva :D de minden percet megért.
2013. aug. 6. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket. Mióta gáz olvasni..?
2013. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

De most ebből tulajdonképpen mit szeretnél kihozni? Ciki-e az, hogy elolvastad mind a 2400 oldalt? Vagy pedig az, hogy nem aludtál egy percet sem? Hogy elvette az idődet más fontos dologról?

Mi a kérdés? :D

2013. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát tulajdonképpen az hogy ennyi idő alatt ennyit olvastam úgy h kb mást nem is csináltam
2013. aug. 6. 20:07
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem "gáz", bár az olvasmány értékességétől is függ, hogy megért-e annyi időt a gép előtt ülni a könyvön. Ha igen, mert jó könyv volt, fontos mondanivalóval (tudod, hogy értem), akkor szerintem jól tetted, hogy ilyen rövid idő alatt kiolvastad. :)

Más a nyarat értelmetlenségekre pazarolja, te jól tetted, hogy olvastál is valamit. :)


Második voltam

2013. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mi volt a sorozat? :D
2013. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szent Johanna gimi :)
2013. aug. 6. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:

Na az az amiről én semmit sem tudok, ne haragudj, tehát nem is mondanék véleményt, hogy érdemes volt-e ennyi időt tölteni vele vagy sem :)

2# voltam.

2013. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na igen, ha már 8 kötet, akkor mindenki sejti, hogy SZJG. Amúgy én is kiolvastam volna, de még a 4. rész megjelenése előtt lettem rajongó, most meg már tudom a végét, nincs meg az a hév :D

Én A nyomorultakat (kb 1100 oldal) és az Elfújta a szelet (1200 oldal) 2 héten belül olvastam el, egymás után. A Twilight 5 részét (Bree is beleszámítva) 2 nap alatt. Ekkor voltam 14 éves :)

2013. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az se rossz :) fúú én is rengeteget olvastam mindig xd hülyének is néztek érte. de meglett a haszna úgy érzem :)
2013. aug. 6. 22:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Dean R. Koontz-Shadow Street 77-512 oldal

Robin Maxwell- Boleyn kisasszony-332 oldal

Robin Maxwell- Boleyn Anna titkos naplója-354 oldal

Robert Ludlum-Apokalipszis- 912 oldal


másfél hét alatt.


Ezek mind könnyű olvasmányok, ezért simán belefér másfél hétbe 2000-2500 oldal.

2013. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!