Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Középiskolások, esetleg...

G.krisz kérdése:

Középiskolások, esetleg főiskolások figyelem! Érdemes a Notre-dame-ot elolvasni? Kötelező olvasmány az iskolában, azért kérdem, mert másképpen a kezembe sem venném, én nem ilyen könyveket szeretek olvasni

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A párizsi Notre-Dame c. Hugo-könyvre gondolsz?

Én sajnos már régen nem vagyok diák, de diákkoromban olvastam. Nekünk nem volt kötelező,ezért ellenérzések nélkül, önként és dalolva olvastam el mint a világirodalom egyik leghíresebb darabját. Akkor tetszett. Ma már túl vadromantikus lenne nekem, de hát már öreg vagyok :)

A moly.hu-n olvashatsz róla olvasói véleményeket:


[link]

2013. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok, most jutott eszembe, miért is nem A párizsi Notre-Dame volt nekünk kötelező: mert a Nyomorultak volt kötelező. Háááát... az valamicskével hosszabb :)
2013. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!