Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani ilyesmi...

Tudtok ajánlani ilyesmi könyveket?

Figyelt kérdés

SZJG,Szellemidéző,csontváros,rubinvörös,angyal,delírium,

vaskirály,lélektársak-sky,részben ember,altatódal,tökéletes,

tiszták,delírium,testbérlők,menedék,lélektolvajok,az őrzők,obszidián,legenda,napszemű pippa kenn,

enigma,fallen,garabonc

amik nem tetszettek es ne ajanljatok:

eskü,csitt,csitt,jóslatok hálójában,alkonyat(pfujjj),úgy is elfelejtem,evernight,mached,angyalsors,gyönyörű sorscsapás



2013. aug. 8. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Hűvösvölgyi suli,

Az éhezők viadalt,

Futótűz,

A kiválasztott,

Fairy Oak,

Cicus és a büdös macskák háborúja

2013. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Árnyékvilág, Gyémántfiú, A boszorka fénye, Angyalvér, Wings, A Burok (hiába Stephenie, az Alkonyat nekem sem tetszett, ez mégis baromi jó, sokat fejlődött), A lány, aki tud repülni, Tizenhárom okom volt, A beavatott (!!!), a halhatatlanok sorozat első két része (evermore, blue moon).

Akkor ott van szinte az összes Meg Cabot könyv:

Mediátor, Neveletlen hercegnő, Hívószám 1-800, Airhead, Avalon gimi (misztikus szerelem), Hogyan legyünk népszerűek, egy igazi amerikai lány, a fiú a házból, esküvő olasz módra, ki nevet a végén, tinibálvány, váltságdíj a szívemért.

Vagy ott az Éhezők viadala.

Ha pedig nem csak a tiniknek szóló könyvek érdekelnek, hanem valami komolyabb is (nem tudom, hány éves vagy és mennyire érett), akkor nekem ezek is a kedvenceim:

Hamlet

Vörös és fekete

Bűn és bűnhődés

Búcsú a fegyverektől

A nagy Gatsby

A tűzpiros üveggömb

2013. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2013. aug. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!