Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogyan képzelitek Reni és...

Ti hogyan képzelitek Reni és Cortez együttlétét részletesen a könyvben? Kivi vagyok rá, hogy ti hogyan képzeltétek el.

Figyelt kérdés
Reni bemegy a szobába ÉS....hogyan tovább?

2013. aug. 8. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Hát bemegy, beszélgetnek az ágyba, elkezdik simogatni egymást és bumm :D Igazából én nem részletesen képzeltem el csak kb . úgy mint Laura leírta! De Laura hozzátette hogy azért nem részletezte mert Reni nem az a fajta lány aki leírni hogy hogyan mi történt! :D
2013. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
én nem vagyok kivi. inkább narancs.
2013. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%

Már ne is haragudj,de téged ez tényleg érdekel?

Amúgy itt egy másik ilyen kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2013. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Reni: Ott feküdtünk az ágyon én Cortez mellkasán. Simogatott engem. Aztán adtam egy puszit az arcára, ő ezt viszonozta. Bele kezdtük egy puszi csatába amely át alakult heves csókká. Cortez elkezdte simogatni a fenekem, majd a mellemhez is hozzá ért. Cortez felült rám és elkezdte a nyakamat is csókolgatni én is az övét majd hirtelen ötlettől vezérelve levettem a pólóját. Innentől nem volt vissza út, és akartam, vágytam Cortezre minden egyes porcikámmal együtt. Halkan megkérdezte: Biztosan akarod?-én egy percig sem hezitáltam és rávágtam, hogy igen. Levette a pólómat és elkezdte csókolgatni a mellemet. Én a nadrágjához nyúltam, amit kigomboltam és kicipzároztam. Ő is lehúzta az én gatyámat. Most én egy száll melltartóban és bugyiban feküdtem az ágyon Cortez meg rajtam egy száll alsógatyában. Megint elkezdtük egymást csókolgatni mindenhol simogattuk egymást majd Cortez benyúlt a bugyimba és tovább csókolt engem. Én végig simítottam a kezem a hibátlan testén és megakadt a kezem. -Nyugodtan menj tovább-mondta Cortez mert érezte hezitálok. És tovább mentem én is becsúsztattam a kezem az ő alsógatyájába. Majd egy takarót húzott ránk. Hevesen vert a szívem most mi fog történni. Én alul ő felül. Óvatosan lehúzta a bugyim én meg egy kicsit feljebb ültem és kikapcsoltam a melltartóm. Után Cortez is lehúzta az alsó gatyáját. Majd elkezdte a melleimet markolászni és utána óvatosan belém hatolt. Egy kicsit feljajdultam de Cortez rögtön elhallgattatott egy érzéki csókkal.

ENNYI A TÖBBIT A FANTÁZIÁTOKRA BÍZOM :DDDD

2013. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Amikor kijöttem a fürdőszobából, Cortez az ágyon feküdt, nézte a tv-t. Felugrott, odajött hozzám, és megölelt.

- Ne félj! - súgta a fülembe. Gyere, nézzünk valami filmet!

Odabújtam a vállához, ő szorosan átkarolt, és valamit néztünk, de fogalmam sincs, mi volt a képernyőn. A szívem majd kiugrott a helyéről, és éreztem, hogy Cortez is szaporábban veszi a levegőt. Végül erőt vettem magamon, és adtam egy forró, nedves puszit a füle tövére. Megborzongott, de nem mozdult. Elkezdtem cirógatni a pólóján keresztül, de a kezem szó szerint reszketett. Kis idő múlva felült, kikapcsolta tv-t, és szorosan hozzám bújt. Mélyen a szemembe nézett, megsimogatta a hajamat.

- Biztosan akarod? - kérdezte. Némán bólintottam. Elkezdett csókolni, egyre vadabbul, egyre szenvedélyesebben. Eddig is csodálatos volt vele csókolózni, de ez valami egészen más volt. Azután…, azután elkezdett simogatni. Ez teljesen új érzés volt, szó szerint nem kaptam levegőt. Óvatosan felhúzta a pólómat, én pedig felemeltem a kezemet, hogy segítsek neki. Még soha nem látott így senki. Azt hiszem, lángvörös lehettem, de ez nem számított. Finoman simogatott, és megcsókolta a mellemet. Áááá… Én is simogattam őt, egyre bátrabban, mire hirtelen felült, és ő is levette a pólóját. Rajtam csak bugyi, rajta csak alsónadrág volt már. Tovább simogatott, csókolgatott, és én is egyre merészebb lettem. Azt hiszem, egy ilyen helyzetben az ember nem tud mérlegelni, aggódni, így csak átadtam magam az érzéseknek. Cortez óvatosan lejjebb haladt a kezével, és lehúzta a bugyimat, és picit később én is bátrabb lettem, lehúztam az alsónadrágját. (persze bénáztam kicsit, úgyhogy segített ).

- Vigyázok rád, ne félj! - suttogta a fülembe. Mélyen a szemébe néztem, és megráztam a fejem. - Nem félek, bízom benned – válaszoltam.

Finoman tovább simogatott, egyre lejjebb, és én is simogattam őt…(igen, én is, igen, OTT is ),

Cortez felült, elvett egy kis csomagot a szekrényről, majd óvatosan kibontotta, és az óvszert feltekerte magára. Tágra nyílt szemekkel néztem! Ilyen nem létezik! Enyém a világ legönzetlenebb, legfigyelmesebb fiúja! Aki képes óvszert használni, csak hogy ne nekem kelljen gondoskodnom a biztonságról! Őszintén szólva, fel voltam készülve, volt nálam esemény utáni tabletta, de ez így a lehető legszuperebb volt.

Visszafeküdt mellém, csókolgatott, simogattuk egymást, és egyre szaporábban kapkodtuk a levegőt. Azután Cortez kicsit megemelte a csípőmet, és miközben folyamatosan a szemembe nézett, lassan belém hatolt. Feljajdultam, mire azonnal megállt, és kérdőn nézett rám.

- Minden rendben, folytasd kérlek! - suttogtam, mire óvatosan mozogni kezdett. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fájt, de az a kicsi fájdalom hamar elmúlt, és egyre kellemesebb érzések kerítettek hatalmukba. Egyre szorosabban öleltük egymást, és egyre gyorsabb lett a ritmus…

Azután Cortez hangosan felnyögött, és rám borult. Ziháltunk mindketten, és folyamatosan simogattuk egymást. Lassan lecsillapodtunk. Cortez mellém feküdt, és mélyen a szemembe nézett. Nem szólt semmit, nem kérdezett, csak nézett. A szemében valami olyat láttam, amitől sírnom kellett. Könnybe lábadt szemmel elmosolyodtam, bólintottam egy picit, majd magamhoz öleltem. Megkönnyebbülten sóhajtott, megsimogatta a hajamat, és megcsókolt. Oldalra fordultam, ő a hátamhoz simult, így aludtunk el.

Reggel arra ébredtem, hogy felkönyökölve engem néz. Olyan zavarban voltam, hogy azt hiszem, rákvörös volt a fejem. Elmosolyodott, megölelt, és a fülembe súgta: - Jó reggelt! - Szia! - suttogtam.

És elkezdődött egy új nap, egy új életben… 

2013. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolso: ezt szuperul leirtad *-* ^^

Gratu:))!!

2013. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

5. vagyok.

Elkezdtem írni egy fanfic-et (még csak egy rövid rész van készen). Akit érdekel, annak szívesen elküldöm a soron következő részeket e-mailben.

2013. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
az 5.-et nem Laura írta véletlenül?vagy ha nem akkor mondja már meg az illető hogy ezt hogy találta ki!!
2014. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

utolsó komizó én is erre gondoltam! :))

am nagyon szuper lett a második sztori

2014. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
ötödik, te olvastad a gyönyörű sorscsapást?
2014. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!