Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Leiner...

Mi a véleményetek Leiner Laura A Szent Johanna Gimi kalauz könyvről?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni?:) Olvastam az szjg-t és tetszett, és biztos tetszene a Kalauz is csak nem értem miért drágább és gondoltam megkérdem hogy nektek hogy tetszik':)

2013. aug. 10. 22:06
 1/7 anonim válasza:
nekem annyira nem tetszett.igaz csak kölcsönbe megkaptam de nem értem h mért kell majdnem 100 oldalon keresztül leírni a best of részeket a könyvből,hisz mindenki legalább egyszer olvasta már.csak néhány zene van benne én azt hittem az összes benne lesz.a borítótervek,kimaradt jelenetek,Reni levele meg a többi dolog igazából jó.(mondjuk nincs benne h Kinga évkönyvébe mit írt Reni,meg,hogy Ricsi kitűzőjére mit írt és ezeket hiányoltam) szerintem nem éri meg megvenni maximum kikölcsönözni könyvtárból vagy kölcsön kérni.de rád bízom:)
2013. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval! Én is kölcsönbe kaptam,de nekem nem annyira tetszett. Szintén sok mindent hiányoltam,és amikor Cortez le van rajzolva nem látszik az arca.Emellett csak egy részlet volt Reni leveléből,és nem az egész amit én hiányoltam még,és a részlet is egy kicsit uncsi volt a könyvhöz képest.megvenni szerintem sem érdemes, mert nincs benne annyi dolog amennyiért megérné!
2013. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
uhhm hát köszönöm a válaszokat, kikölcsönzöm azért a könyvtárból! :)
2013. aug. 11. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából ez egy album, nem azért van, hogy sok új információ legyen benne, hanem csak egy kis plusz a sorozathoz. Én szeretem az SZJG-t, megvettem mind a 8 részét (miután korábban elolvastam úgy, hogy kölcsönben volt nálam), és azért vettem meg a Kalauzt, mert én ezzel együtt érzem teljesnek a sorozatot és szépen mutat a polcon. Másnak a kalauz nélkül is teljes a sorozat, ami nem baj, mert ez tényleg csak egy extra dolog, olyan, mintha szjg-s kiegészítőket vennél (fülbevalót, pénztárcát, matricát), csak ez éppen könyv formában van.

Az ára azért drágább, mert keményborítós, igényes kiadás, színes képekkel, jobb minőségű papírral - nem mint a sima szjg, ami, bár vigyázok a könyvekre, a második olvasásnál nálam több kötet is szétesett.

2013. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egész egy nagy szar szerintem...a rajzok nagyon rondák szerintem és az egész könyv unalmas. Kár volt megvenni.
2013. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak üzenem: Elvileg azért nem látszik Cortez arca, mert Laura nem akarta elrontani azt a képet amit elképzeltél saját magadnak, így mindenkinek megmaradhatott a "saját" Corteze.


Konkrétan szerintem az album nem ad sok pluszt Reni levelén kívül, de aki fanatikus, annak biztosan nagyon tetszeni fog. Mondom ezt úgy, hogy én csak ezt az egy részt olvastam el belőle, mert nem akartam hogy a rajzok miatt megváltozzon az, ahogy elképzeltem a karaktereket.

2013. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem az illusztrátor, Martos Juli nagyon ügyesen oldotta meg Cortez lerajzolását. Nem látszik az arca, de mégis kivehető a karaktere. Egyébként a Kalauzban érdekes dolgok vannak, kihagyott jelenetek, kedvenc részek, érdekességek a kötetekkel kapcsolatban, elvetett borítótervek, egy-két új infó a karakterekről. Nekem tetszett, utána még közelebb éreztem magamhoz a köteteket. :)
2013. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!