Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Szent...

Mi a véleményetek a Szent Johanna gimiről? Jó és rossz véleményeket egyaránt küldhettek!

Figyelt kérdés
És leírhatjátok, hogy mit hiányoltatok belőle, mi az ami nagyon jó volt benne , mi lett volna jobb ha másképp történik.
2013. aug. 15. 11:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Én imádtam ezt a könyvet olvasni, de most már ahogy visszagondolok nem volt túl tartalmas, egyszerűen tetszett a stílusa az írónőnek, ahogy bemutatja a történteket. Plusz Reni bár mindent megtenne Cortez-ért, csak a külsejét, és a lazaságát szereti, mást nem is ismer belőle, ezt szerintem jobban ki kellet volna fejteni, hogy mit i imád benne annyira. És bár történt ez az, szerintem unalmas volt, mindig ugyanaz volt a téma, hogy mi lesz Reni és Cortez közt.

És ez a könyv egy kicsit másolat szerű, egy tipikus tini regény, ami a csúnyácska, stréber és népszerűtlen lányról szól, aki bele van zúgva a menő helyes fiúba, és a végén össze jönnek, és a fiú viszont fogja szeretni a lányt. Erről már sok könyv íródott, kitalálhatnának valami újat, de ez csak az én véleményem, várom a tieteket.

2013. aug. 15. 11:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Elöljáróban elmondom, hogy a könyvnek nem én vagyok a célcsoportja.

25 éves vagyok, azért kezdtem el, mert szerettem volna valami könnyű, nyári kikapcsolásra alkalmas könyvet, amin nem kell túl sokat gondolkozni. Hát meg is kaptam :) Nekem tetszett a könyv, helyes volt, és jó volt így 25 éves fejjel visszaemlékezni, hogy milyen nagynak is tűntek 14-18 évesen a problémáink :)

Reni egyébként sokszor írja, miután már összejöttek Cortezzel, hogy bár először csak a lazaságát és a kinézetét imádta, de később rájött, hogy Corteznek van egy másik oldala is, amit csak kevesen ismernek, de az jóval több, mint egy helyes pofi.

Cortez szinte majdnem tökéletes, ami nem hiszem, hogy az ő korukban létezik (tudja, mikor kell időt adni, de ha baj van azonnal mellette terem, képes megtartani az egyensúlyt, képes szavak nélkül is kifejezni a szeretetét, felad érte mindent, ha kell stb.)

2013. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!