Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok egy ilyen oldalt mondani?

Tudtok egy ilyen oldalt mondani?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mondanátok egy olyan oldalt, amire rárakhatom a történeteimet, hogy felfedezzenek, mint írót? :)

Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!



2013. aug. 16. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Felfedezzenek? Pályázat. Ha csak szeretnéd feltenni a történeteidet, akkor sok-sok ilyen oldal van, itt a legjellemzőbb javaslatok mondjuk itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__1726254-t..

De változatlanul attól függ, milyen típusúak a történetek, mert egyik helyen nem fogadnak regényeket, máshol az olvasóközönség elsősorban fiatal lányokból áll (ők kevésbé értékelnek egy belezős horrort), megint máshol szűkebb réteg véleményez stb. Szerintem először nézz körül az ajánlott helyeken, regisztrálj, és ha úgy érzed, megfelelő közeg, akkor küldj be, mert van szerencsém tapasztalni, hogy sokan csak beküldenek valamit anélkül, hogy bármiről fogalmuk lenne az adott oldalon. (És akkor jön a hiszti, hogy hol a történetem - előszűrés van; miért nem jelenik meg - oda van írva, rosszul illesztetted be; miért dobták vissza - küldtek róla levelet; miért nem küldhetek verset - nem fogadnak; miért nem fogadnak regényeket - miért kéne?)

2013. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, sokat segített :)
2013. aug. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!