Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri ezt folytatni?

Megéri ezt folytatni?

Figyelt kérdés
covertworld0.blogspot.hu/ Már jó ideje kezdtem el, de nem tudom, hogy érdemes-e? Ha már elolvassátok megmondanátok hogy mennyi idősnek tippeltek?

2013. aug. 23. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz. Akár folytathatnád is, csak két dolog:

1. ne váltsál nézőpontot ennyiszer. Egy fejezet legyen csak egy nézőpontból.

2. legyen hosszabb egy fejezet. Mondjuk 4-5 A/4-es oldalnyi (én legalábbis olyanokat vagyok hajlandó elolvasni)

2013. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sok szóismétlés, és a az igeidők közti hibák zavaróak. Szerintem 12 vagy.
2013. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. tök mindegy, de tök mindegy, hogy mennyi idős vagy, mert egy jó történetet egy tíz éves is írhat, ha sokat olvasott, régóta ír. de egy tizenöt éves is írhat rossz történetet, ha nincsen tapasztalata. ebből, hogy megkérdezted, hogy mennyi idősnek gondolunk, azt szűrtem le, hogy azt várod, hogy mi tippeljünk idősebbnek (mint amekkora amúgy is vagy), és után itt hetvenkedsz, hogy pedig csak ennyi, annyi vagy. ezt a "mennyi idős vagyok" dumát álltalában a kis 12-14 éves tinik szokták megkérdezni...


- most jöjjön a blog:

:kinézet: nincs fejléc, ami nagyon zavaró. a többibe nem kötök bele, mert átlagos. amúgy tehetnél ki "Rendszeres olvasók" modult (ami ott van a További modulokban), ami azért jó, mert fel lehet iratkozni a blogodra. és tehetnél ki Oldalmegjelenítés-t is, hogy lássák az emberek, hogy hányan nézték meg ezidáig a blogodat - ez is jó.

:történet: a történetből sok nem derül ki - csak annyi, hogy amatőr, és néhol helytelen. Most ezt a mondatot veszem példának: "- Jó volt, csak féltem, mint általában mindig." - akkor most álltalában, vagy mindig? -_-

ja, és még ezt is kiemelem: "Valami horrort néztünk, amitől én nagyon félek." - egy mondatban két igeidő van, ami helytelen. helyesebben így: Valami horrort néztünk, amitől én nagyon féltem.

és: "Becsuktam az ajtót és az agyam kattogását halottam. Mert az csak folyton- folyvást gondolkodott." - ez egy kicsit fura, hogy nem "te" gondolkodsz, hanem az agyad :DD


- ez a fejezet rövid volt, és tulajdonképpen nem történt benne semmi.


Azt ne mi mondjuk meg neked, hogy folytasd-e, vagy sem, ez csak te tudod, ha neked tetszik akkor írd. Jobb lett volna, ha mondjuk legalább három-négy bejegyzés/fejezet után kérdezted volna, mert most még gyakorlatilag nem történt semmi.

2013. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!