Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jársz könyvtárba? Hány könyvet...

WikcsyhhWokOsztTső kérdése:

Jársz könyvtárba? Hány könyvet szoktál általában egyszerre kikölcsönözni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem szeretek könyvtárba járni, rendszeres könyvvásárló vagyok. A sajátomat szeretem olvasni, mert például ha egy könyvtári könyv, vagy valaki másé megtetszik, akkor irígyelném tőle. Ezért kölcsönkérni sem szoktam. Havonta 2-3 könyvet veszek innen


[link]

2013. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én érdi vagyok, és a Csuka Zoltán Városi Könyvtárba járok. Van ifjúsági meg felnőtt részlegük is. Mindegy. Náluk az a szabály, hogy egy olvasójegyre egyszerre tíz könyvet vehetsz ki, úgyhogy egyszerre tízet szoktam. Remélem segítettem! :)
2013. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rendszer könyvtárlátogató vagyok, mert nemb bírnám pénzelni azt a mennyiséget, amit olvasok.

6 a maximum könyv, amit elhozhatok, általában 6-ot szoktam, néha kevesebbet.

2013. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 könyvet lehet kivenni egyszerre és volt h vettem ki 8-at, de általában 3-5 között szoktam kivenni:)
2013. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Járok könyvtárba, mert amit én elolvasok egy hónapban,ha azt mind megvennénk...Hát legalább 40 ezer ft kiadás lenne.:)

Én is a Csukába járok mint a 2.válaszoló, van külön gyerek és felnőtt jegyem, szóval max. 20 at tudok kihozni. De általában 10-15 szoktam. Most éppen 15 van kint.

2013. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Havonta v. 2-3 hetente járok, attól függ, hogy mennyire van időm olvasni. Suliidőben 2-3 könyvet veszek ki, de nyáron akár 5-6-ot is elviszek egy könyvtárlátogatás során.
2013. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8 a maximum, amennyit egyszerre ki lehet venni, és mindig ki is használom ezt a keretet, mert nincs túl közel a könyvtár, így inkább ritkábban megyek. Igen, rendszeres könyvtárlátogató vagyok, mert minek vegyem meg azt, amit ki is lehet kölcsönözni?
2013. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Havonta veszek könyveket olyan 5-6 dbot, de közösek a férjemmel. Ha már nagyon nem érdekli amit én veszek/szeretek, akkor megy könyvtárba, én meg elkísérem. de én is vettem már ki könyvtárból könyvet, szomorkodtam, hogy vissza kell vinni és nem a polcomra tenni:(
2013. aug. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1-2 hetente járok könyvtárba és mindig 7-8 könyvet veszek ki, sajnos 8 a max.
2013. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!