Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG! Ki a kedvencetek,...

SZJG! Ki a kedvencetek, miért? Hogy viseltétek Reni bénázását?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Virág, mert olyan aranyos:) Reni bénázása néha idegesítő volt:D
2013. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. nekem Ricsi volt szimpatikus. Reni bénázása szerintem is idegesítő volt, de az méginkább, hogy a szülei élni se hagyták, és könyvekbőal akarták nevelni.
2013. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gyémántlány ***** válasza:

Dave-et szerettem nagyon! :))

Reni bénázásai nehezen viselhetőek voltak, néha nevettem fájdalmamba, olyan szánalmas volt... de a végére csak sikerült neki elérnie mindent, amit akart! :D

2013. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Kinga, mert mind a személyisége, mind a külseje azonos az én tulajdonságaimmal. Fiúk közül Zsolti(de csak onnantól, hogy jól néz ki), mert szeretem a humoros embereket!
2013. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A lányok közül Kinga a kedvencem, mert a nagyon erélyes, ami nekem kicsit tetszik, néha viszont egy kicsit idegesítő. Fiúk közül Zsolti, mert szeretem, ha egy fiú vicces. Reni bénázásai, már-már kicsit nevetségesek voltak.
2013. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem abszolót kedvencem Zsolti volt:$ Nagyon humoros volt,meg maga a személye is szimpatikus volt.Was kostet das zimmer?xDD

Lányok közül talán alter Virág:DD

Reni bénázása a vége fele idegesítő volt:ss

A többiek is rendben voltak, de kiemelném Ricsit:DD

2013. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CsinciRenci válasza:
Én bírtam Reni bénázását! Ő a kedvenc szereplőm! Szerintem nagyon jó hogy Reni ilyen különben nem szeretné Cortez!
2013. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!