Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tud egy gyerek könyvet írni?

Tud egy gyerek könyvet írni?

Figyelt kérdés

Most 14 vagyok, és nekikezdtem egy könyvnek.

De nem egy regénynek, vagy valami bágyú lányos könyvnek, hanem egy olyannak, ami a kamaszok életét írja le.

Ha elküldeném az anyagot, lehetséges, hogy ki is adnák?

Vagy mivel még gyerek vagyok, el sem olvasnák...?


2013. aug. 31. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg attól függ, jó-e, amit írsz. Meg hogy van-e valami háttered (pl. ismeretség).


Egyik barátnőm 15 évesen írt egy regényt, kiadta az Alexandra.

2013. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, van egy 14 éves kislány, akinek kiadták a könyvét, úgyhogy, nem lehetetlen.


Ha pedig nem tolakodó, első válaszadó, elárulnád annak a bizonyos könyvnek a címét?

2013. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az Offért, de én is kíváncsi lennék arra a könyvre!
2013. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is:mindenkinek köszönöm :)

Másodszor:Én is kíváncsi lennénk arra a könyvre


Amúgy meg:

Mit csináljak ha nincs ismertségem?

És ez hogy megy?

Elküldöm pár kiadónak a könyvem, akik elolvassák, majd eldöntik, hogy kiadják-e?

És ha mondjuk kiadják, lehet tőlük azt kérni, hogy álnéven adják ki a könyvet?

2013. szept. 1. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha vannak kapcsolataid vagy kifizetitek a kiadás költségeit, akkor kiadják. Ha nem, akkor szinte biztos, hogy nem. De ha ki is adják, 14 évesen még senkinek sem kiforrott a személyisége. Ha tetszik, ha nem, egy 14 éves fiatal még életkorából eredően nincs azon a szinten, hogy említésre méltó könyvet tudjon írni, akármilyen érett is a korához képest.

(Az Eragon szerzője 16 éves volt akkortájt, de mivel volt kapcsolata, kiadták a könyvét - hát olyan is. Elképesztően silány könyv, le lehet pontozni, akkor is az.)

2013. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!