Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry potter világában sose...

Harry potter világában sose szoktak fürdeni vagy wc-zni?

Figyelt kérdés
mert a tojás miatti fürdőn kívül sose tesz említést,hogy pl xy nincs itt mert éppen zuhanyzik
2013. szept. 1. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az ötösben Ron megemlíti, hogy Wood elment zuhanyozni :D

de ha ilyeneket leírt volna Rowling hogy Harry mikor ment el vécére vagy zuhanyozni, akkor egyúttal azt is leírhatta volna hogy mikor vitte ki a szemetet, vagy mikor túrtat az orrát, esetleg kipiszkálta a piszkot a füléből és más talárjába kente :D

2013. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*túrta
2013. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy ez nekem is feltűnt, pl ezeknél a drámaias, csatás jeleneteknél (Mógus, Voldi és a tükör, meg ugye a sok csapda. Tom Denem, a Baziliskus és Ginny. Találkozás Féregfarkkal és Siriussal (először). Temetőben Voldival, Féregfarkkal és Cedric tetemével (sorry). Üveggömböknél Luciussal, Voldival, halálfalókkal és Dambludore-ral. Stb, stb.) én besz*rtam volna :D Az élet alapszükségleteit néha elveti (mint mikor egész nap nem eszik, csak tanul, két egész percre leviszik a víz alá, miközben semmilyen varázslat nem védi, stb.) Rowling, de hát, ez izgulás közben édesmindegy. Egyébként jó, hogy nem pisilt be Harry a temetőben, mert akkor megkínozták volna, ÉS még jól meg is alázta volna magát...
2013. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!